Tall Guy Remez Quartet

Tall Guy Remez Quartet – сайд-проект фронтмена, гітариста та вокаліста відомого київського рок-н-рольного бенду “Руки в брюки”. Всі шанувальники “Руки в брюки” вже давно знають, що інтереси учасників групи поширюються і за межі рок-н-рол культури 50-х років. Уже кілька разів проходили концерти, в яких музиканти виконували джаз свінгової епохи. Тепер прийшов час для раннього R’n’B і післявоєнного електричного блюзу.

“Так історично склалося, що блюз потрапив на пост-радянський простір в прочитанні британських рок-музикантів кінця 60-х років, тому до цього дня, за рідкісним винятком, блюз найчастіше звучить в поєднанні з рок-музикою. З одного боку, в цьому немає нічого поганого, тому що я сам є прихильником раннього блюз-року, з іншого – багато шанувальників цієї музики втрачають величезний пласт культури, на якому виросла вся сучасна популярна музика”. На концерті Tall Guy Remez Qurtet ви зможете почути все, що відбувалося в блюзі до появи рок-музики – післявоєнний Чикаго і Chess Records, танцювальний R’n’B, гітарний west-coast блюз, джамп-блюз і призабуту нині суміш джазу і блюзу .

До складу Tall Guy Remez Quartet, крім Олександра Ремеза входить чудовий піаніст Олексій Кравченко, який може продемонструвати гру в спектрі від Каунта Бейсі до Отіса Спенна; ще два учасники “Руки в брюки” – контрабасист В’ячеслав Краснопольський та гітарист Олексій Філіпенков (до речі, лідер дуже цікавоЇ групи Smokin ‘A), який в цей раз грає на барабанах.

Олександр Ремез – вокал, гітара
Олексій Кравченко – рояль
В’ячеслав Краснопольський – контрабас
Олексій Філіппенков – барабани

Вартість квитка: 150 грн.
Квитки можна придбати в Клубі “Музичний простір МК” (вул. Б. Хмельницького 57 Б) у день концерту.