ТЕЛЬНЮК: Сестри у Домі МК: концерт “Від тебе до мене”

18 квітня о 19:00 у Домі МК – концерт Сестер Тельнюк “Від тебе до мене”.
В арсеналі Галі та Лесі Тельнюк безліч стилів, жанрів і звучань. Філософські балади та романси, фольк-рокові композиції та ескізи, акапелла та пісні з елементами медитативної мело-декламації, джаз-рок, art-рок і trip-hop… У їхніх руках насправді багата палітра, що дозволяє експериментувати в усіх можливих музичних напрямках та створювати власні.

Кожна концертна програма і кожен виступ наживо є неповторним, адже щоразу навіть знайомі пісні у виконанні Галі та Лесі Тельнюк звучать по-іншому, розставляють нові акценти і водночас створюють новий простір для слухацької інтерпретації.

Концерт Сестер Тельнюк цього разу буде своєрідним мистецьким діалогом із українською художницею Оленою Придуваловою, чия виставка “Дві мене” експонується в Галереї Дому МК і чий живопис у цьому проекті так само є викликом для художниці – щораз, у кожній новій серії робіт відчувати і бачити світ по-різному.

Вартість квитків на концерт – 150 грн. Вартість квитків для студентів і пенсіонерів – 100 грн. Просимо купувати квитки заздалегідь за телефоном – 044 594 10 63 (кількість місць у залі обмежена) або за посиланням: https://kiev.karabas.com/ua/vid-tebe-do-mene