Відкрита зустріч-концерт

19 серпня 18:00
DIM MK STAGE

Відкрита зустріч-концерт із педагогами та учасниками диригентських і вокальних воркшопів U Artist Music

CHRISTOPHER LYNDON GEE (Італія, Австралія) — викладач-диригент
DARLA DILTZ (США) — викладач-вокаліст
VIOLETTA ZABBI (США) — викладач-піаніст, вокальний тренер
ВІКТОРІЯ ЛУК’ЯНЕЦЬ (Австрія/Україна) — викладач-вокаліст

Склад учасників відкритої зустрічі-концерту мультинаціональний. На фестиваль приїдуть виконавці та диригенти з Австрії, Ізраїлю, Італії, Іспанії, Китаю, США, Тайваню, Таїланду, України, Франції, щоб навчатися і ділитися досвідом. Тут можна буде почути класичні і бродвейські арії, народні пісні, а також відвідати дискусію у форматі «питання-відповіді».

Серед викладачів — відомий диригент, професор Університету Аделфі (Нью-Йорк) Крістофер Ліндон-Гі. Багатократний номінант на премію «Греммі», володар премій та нагород не лише як диригент, а й як композитор. Один із засновників ансамблю «Ensemble Fase Seconda», який презентував десятки нових робіт в Італії, Німеччині, Франції та на багатьох міжнародних фестивалях, зокрема на Міжнародному фестивалі сучасної музики “Варшавська осінь” (Międzynarodowy Festiwal Muzyki Współczesnej “Warszawska Jesień”).

Викладач-вокаліст Вікторія Лук’янець — випускниця Київської національної консерваторії. Одна з найтитулованіших вітчизняних оперних співачок, солістка Віденської опери. Вона успішно поєднує виступи з педагогічною діяльністю: професор Віденської консерваторії, почесний доктор педагогічних наук України.

Дарла Ділтц — випускниця MSU у Вічита-Фолс (штат Техас), отримала ступінь магістра в університеті Теннессі (Ноксвілл). Зараз Дарла живе у Нью-Йорку й керує приватною вокальною студією. В університеті Адельфі вона викладає голосоведіння, вокальну педагогіку, історію джазу, а також очолює оперний театр Адельфі. Окрім цього, Дарла Ділтц є членом «Opera America» та Національної оперної асоціації.

Віоллета Заббі — професор й вокальний тренер Університету Адельфі і Бруклінського коледжу Нью-Йорку. Музикальний директор та диригент у «Vocal Production NYC», «Opera Slope», «Delaware Valley Opera». Також Віоллета Заббі дає виступи як піаніст. До того ж, Віолетта є випускницею Одеської національної музичної академії України.

Вхід вільний, однак в залі обмежена кількість місць.

Зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням: https://bouquetstage.com/