Відкриття виставки «Букет» Олександра Дубовика

22 серпня о 19:00 в Будинку митрополита відбудеться відкриття виставки «Букет» Олександра Дубовика.

Букет — це символ багатоскладності нашої культури. Перетин шляхів і цивілізацій, впливи яких фізично відчутні кожним із нас. Вибухова суміш інтонацій, стилів, жанрів і епох у кожному творі. Щедрість ідей аж до надлишковості. Авжеж, букет — це знак щедрості.

Олександр Дубовик — український живописець, графік і монументаліст, член Національної спілки художників України, Почесний член Національної академії мистецтв України, керівник творчого об’єднання «Погляд». Це знакова особистість сучасного мистецтва, його творчість — ціла епоха в культурному житті України. Кожна його виставка, твір, книги, тексти, графіка — це новий, значний внесок у нашу культурну спадщину. Твори художника беззастережно притягують своєю інтелектуальною і емоційною синкретичністю, глибоким змістом за маскою зовні химерної нелогічної форми.

Художник розробив власну образно-пластичну систему живопису, у якій поєднано інтерпретації супрематизму, пізнього кубізму, геометричних абстракцій, традиції вітчизняного іконопису та авангарду 1920-х рр. Його роботи створені на межі фігуративного та нефігуративного мистецтва, відображають редуковані враження від реальності.

Виставка триватиме до 26 серпня включно.

*Зверніть увагу, щоб потрапити на виставку, потрібно придбати вхідний квиток на територію заповідника “Софія Київська”. Вартість – 20 грн. (дорослий), 10 грн. (дитячий, пільговий).