Віктор Міняйло «Суперформалізм»

18 квітня о 19.00 у Домі МК (вул. Б. Хмельницього, 57-б) відбудеться відкриття виставки художника-самоука Віктора Міняйла «Суперформалізм».

Віктор Міняйло за фахом електрик, працює в ІТ-компанії Infopulse. Малювати навчився самостійно, все життя створює картини у стилі абстракціонізму. У творчому арсеналі Віктора понад 300 робіт. Художник супроводжує твори короткими описами про те, коли і за яких обставин виник задум картини.

Перша виставка-продаж робіт художника відбулася в межах благодійного аукціону в компанії Infopulse у 2017 році. Половину вилучених за продаж робіт коштів Віктор віддає на благодійність. За 2 роки виставки в компанії було продано більше 70 робіт та передано на благодійність більше 90 тис. грн. У 2018 році Віктор здобув корпоративну нагороду «Волонтер року», а також випустив каталог своїх картин.

Віктор називає себе вільним художником: «Справжній художник – це той, хто малює лише з уяви. Як той альбатрос, який блукає над океанами протягом року і лише раз торкається землі, коли народжує пташенят. Ось так і ширяю над океаном усе життя, шукаю парадоксальні видіння і втілюю їх візуально. Мій стиль – суперформалізм! У мене жодних надідей, жодних векторів, напрямів, стилів. Будь-який поштовх, напівдумка, миттєвий образ, натяк: зім’ятий яскравий папірець на тротуарі, купа поламаних дошок на будівництві – усе заслуговує на те, щоб бути зображеним на полотні, бути народженим і зафіксованим на століття».

Виставка організована за підтримки Infopulse – однієї з найбільших ІТ-компаній України, що входить до складу скандинавської групи EVRY та є надійним постачальником комплексних послуг. За роки існування компанія втілили значну кількість ініціатив, спрямованих на розвиток освіти, спорту, культури, електронної демократії, та здобули репутацію відповідального бізнесу і надійного партнера для замовників, спеціалістів та України. Infopulse підтримує ініціативи, заохочує розвивати таланти, створює необхідні для цього умови та прагне бути осередком творчості й натхнення. Творчість Віктора Міняйла знайшла багато прихильників у компанії. Саме самобутній талант та бажання допомагати людям надихнули компанію випустити каталог його картин і підтримати в організації персональної виставки.

Вхід вільний!

Контакти для акредитації:
+380978150331
ArtGallery@infopulse.com