Viva Victoria!

25 серпня 18:00
SOPHIA STAGE

VIVA VICTORIA!
КИЇВСЬКІ СОЛІСТИ
МИКОЛА ЛИСЕНКО — диригент
ВІКТОРІЯ ЛУК’ЯНЕЦЬ — солістка

У виконанні Національного камерного ансамблю «Київські солісти» ви почуєте таку програму:
Рейнгольд Ґлієр Концерт для голосу з оркестром
Джузеппе Верді Партія Дездемони з опери «Отелло»
Вінченцо Белліні Каватина «Casta Diva» з опери «Норма»
Микола Лисенко Елегія «Сум»
Мирослав Скорик Три українські весільні пісні: «Ой летять галочки», «Хиляються ворота» і «Шуміла ліщинонька»
Мирослав Скорик «Мелодія» для голосу з оркестром
Джузеппе Верді Увертюра

Колектив Національного камерного ансамблю «Київські солісти», визнаний слухачами і критиками у багатьох країнах світу, об`єднує талановитих молодих музикантів України. Більшість із них — лауреати національних та міжнародних конкурсів і представляють школу Богодара Которовича. Нині художній керівник-директор колективу — Анатолій Васильківський. За активну творчу діяльність у репрезентації української виконавської культури у світі ансамбль отримав статус «Посол української культури» МЗС України.

На концерті Viva Victoria «Київські солісти» виступатимуть у складі симфонічного оркестру.

Микола Лисенко — український диригент, заслужений діяч мистецтв України, правнук основоположника української класичної музики Миколи Віталійовича Лисенка і віце-президент Міжнародного благодійного фонду імені Лисенка, регент та клірик Київського Свято-Троїцького Іонинського монастиря. З 2005 по лютий 2018 обіймав посаду художнього керівника Державного академічного естрадно-симфонічного оркестру України.

Вікторія Лук’янець — випускниця Київської національної консерваторії. Одна з найтитулованіших вітчизняних оперних співачок, народна артистка України, солістка Віденської опери. Попри те, що Вікторія Лук’янець разом із родиною вже багато років живе у Австрії, вона досі залишається громадянкою України і активно популяризує українську музику і композиторів в усьому світі.
Вона успішно поєднує виступи з педагогічною діяльністю: професор Віденської консерваторії, почесний доктор педагогічних наук України. На фестивалі «Bouquet Kiev Stage», окрім участі у концерті у якості солістки, Вікторія виступає у ролі педагога вокальних воркшопів. Її учні також братимуть участь у концерті.
У активі Вікторії Лук’янець — десятки виступів на престижних світових сценах, зокрема в Метрополітен-опера у Нью-Йорку, Ла Скала у Мілані, Королівському театрі Ковент-Гарден у Лондоні, Опера Бастилія у Парижі, Баварській державній опері у Мюнхені та багатьох інших. Вона виступала разом з найвідомішими світовими тенорами — Пласідо Домінго, Хосе Каррерасом та Лучано Паваротті.
У репертуарі співачки твори низки видатних українських композиторів і більше 50-ти провідних партій сімома мовами, а гастрольний графік складено на роки наперед.

Кількість посадкових місць обмежена. Зареєструйтеся, будь ласка, за посиланням: https://bouquetstage.com/

*Зверніть увагу, щоб потрапити на концерт, потрібно придбати вхідний квиток на територію заповідника “Софія Київська”. Вартість – 20 грн. (дорослий), 10 грн. (дитячий, пільговий)