Володимир Колінько “Суспільство Нейтральних територій”

14 березня о 18.30 в Домі МК відбудеться презентація книжки Володимира Колінька «Суспільство Нейтральних територій» (видавництво «Люта справа»).

Не претендуючи на точні формулювання, автор говорить про прості, але глибинні складові нашого життя, звертаючись до інтуїції, як інструмента визначення частки правди й неправди у вчинках і думках.

«Перші роздуми щодо Нейтральних територій виникли в мене за часів, коли громадські активісти Києва спочатку боронили від забудови територію Пейзажної алеї, а потім перетворювали її на витвір мистецтва. Я звернув увагу на те, що Пейзажна алея народилася, як ідея простору, що має належати всім киянам, але нікому конкретно. Туди люди приносили свої мрії й втілювали їх у життя. За роки боротьби багато чиновників намагалися приватизувати Пейзажну алею, пов’язуючи її існування виключно з власними зусиллями. Пізніше так само намагалися вчинити й деякі активісти, гіперболізуючи розмір свого внеску в створення Пейзажної алеї. Але ні в тих, ні в інших нічого не вийшло».

Учасники: Володимир Колінько, Костянтин Скритуцький, Андрій Гончарук

Модератор: Наталія Пашковська

Вхід вільний!