Воркшоп Seth Glier (США)

Воркшоп Американського музиканта пройде в рамках програми “Американська музика за кордоном”. Програма була започаткована Бюро у справах освіти і культури Державного департаменту США в партнерстві з організацією «Американські голоси». Ця програма обміну допомагає пропагувати позитивний імідж США через мистецтво й музику і надає слухачам в інших країнах змогу безпосередньо спілкуватися з американськими виконавцями.

Сет Глієр, який записується на студії «MPress», попри свій молодий вік – досвідчений музикант. Співак, автор пісень, продюсер і мультиінструменталіст, який має в середньому понад 250 живих виступів щороку, Сет починав на «розігріві», а зараз виступає у своїх власних концертах і на великих фестивалях. Він ділив сцену з такими різноплановими виконавцями, як Джеймс Тейлор, Ені ДіФранко, Едвін МакКейн, Мартін Секстон, Еммілу Гарріс та Раян Адамс, і швидко став відомим завдяки своїм пристрасним концертним програмам і потужному володінню фортепіано й гітарою. Ним захоплюються його прихильники, фіхівці та критики, а видання «USA Today» заявило, що його «вишуканий тенор нагадує Брюса Спрінгстіна і Біллі Джоела». Його другий альбом «The Next Right Thing» отримав визнання критиків і був висунутий на премію «Grammy», а наступний – «Things I Should Let You Know» – привів його на сеанс звукозапису до студії «Daytrotter». Журнал «Blurt» назвав цей альбом «справжнім одкровенням», а журнал «M Music & Musicians» дав високу оцінку його «мерехтливим, спокусливим мелодіям». У воркшопі також братимуть участь музиканти із Тріо Сета Глієра – Джої Нерні та Раян Гоммель.

https://www.youtube.com/watch?v=Ghw_bcCpIO4
https://www.youtube.com/watch?v=qYVX61b5baI

Зареєструватись на воркшоп можна, заповнивши реєстраційну форму:https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdqIamgdNX02s4RvzSltPt4tNvXXqQ7cpfSFHOUST6dpgJKKw/viewform?usp=sf_link

Воркшоп проходить в рамках програми “Американська музика за кордоном” та за підтримки Посольства США в Україні