Євген Кострицький / Катерина Куликова / Ія Комарова

MK Classics (арт-директор Tatiyana Kalinichenko) представляє:

Yevgeniy Kostrytskyy (скрипка)
Kateryna Kulykova (фортепіано)
Ія Комарова (альт)

16.11.2018, 19:00 

Програма
В. А. Моцарт
Два концертних дуети для скрипки і альта KV 423 та KV 424,

Е. Блох
“Nigun”

А. Дворжак
Слов’янський танець

П. І. Чайковський
“Мелодія” і “Вальс-скерцо”

Євген Кострицький – лауреат престижних міжнародних конкурсів: ім. П’єра Лантье в Парижі, 1997 (I премія); камерної музики ім. Петера Конёвіча в Белграді, 1998. (I премія); ім. Я.Хейфеца в Санкт-Петербурзі, 2001 (спеціальний приз). Удосконалювався на майстер-класах таких відомих педагогів як Олег Криса, Марія Тампере-Безродна, Марк Лакірович, Льюїс Каплан, Цві Цайтлін, Борис Гарліцкій, Михайло Копельман та інших. Гастролював у багатьох країнах Європи, в Південній Кореї, в Японії, Ізраїлі, Китаї та США.

У 2005 році став володарем призу «Музикант року» за версією англійської компанії Слоугтер і Мей. У вересні 2007-го був запрошений виступити в кількох концертах у складі Лондонського симфонічного оркестру.

У вересні 2008 року на запрошення Народного артиста України Хобарта Ерла зайняв пост концертмейстера Національного одеського філармонічного оркестру.

У 2014 спільно з колегами з Національного одеського філармонічного оркестру заснував камерний оркестр. У березні 2018 оркестр взяв участь в офіційному відкритті нового концертного залу Urban Music Hall в Одесі і став оркестром-резидентом в Urban Music Hall.

Єген грає на скрипці італійського майстра Луїджі Леньяні 1850-60 рр.

Катерина Куликова – лауреат численних Міжнародних конкурсів (Франція, Росія, Ізраїль, Польща, Норвегія та ін.). Закінчила Національну Музичну Академію України (2006р.). Учасниця Міжнародних майстер-класів (Ізраїль, Франція, Росія та ін.). Постійно виступає як концертуюча піаністка, а також у складі камерних ансамблів як концермейстер. Має записи на CD, радіо і телебаченні.

Ія Комарова – концертмейстер групи альтів у Національному одеському філармонічному оркестрі, багаторічний учасник камерного ансамблю “Гармонии мира”. Гастролювала з ансамблем в Австрії, Швейцарії, Молдові, Латвії, Росії, Вірменії, Литві та Ізраїлі. Як солістка виступала з Національним оркестром радіо і телебачення, Кишинівським національним філармонічним оркестром, Національним одеським філармонічним оркестром, Одеським камерним оркестром. Активну виконавчу діяльність поєднує з роботою Одеської національної музичної академії ім. А.В. Нежданової.

Вартість квитків на концерт – 200 грн., для студентів і пенсіонерів – 150 грн.
Квитки можна придбати у касі Дому МК та на Karabas.com:

https://kiev.karabas.com/mk-classics-yevgen-kostrickij-katerina-kulikova-iya-komarova-1