Закриття виставки Б. Фірцака: концерт Олега Безбородька

23 червня о 19:00 Дім МК запрошує на закриття виставки Бориса Фірцака “Пауза”. Цього вечора ви матимете змогу поспілкуватися з художником і почути віртуозне виконання піаніста, композитора Олега Безбородька його авторських творів, а також творів Валентина Сильвестрова.

Пауза в невізуальних видах мистецтва та літератури є конструктивною складовою архітектоніки. І стосується вона, перш за все, відтворення закінченого твору.
У візуальних – живописі, у тому числі, – паузи не обумовлені, трапляються в процесі творення, спровоковані переходом митця від одного до іншого твору, жанру, техніки…
Це – проміжок між закінченням і початком.
Це – момент внутрішнього монологу, наповненого безперервною течією думок і почуттів.
Це – спроба проаналізувати те, що вже створено, вирізнити в полотнах ті, можливо, інтуїтивні речі, що намітились в пошуках більшої художньої виразності. Вирізнити, осмислити і розвинути в майбутніх задумах.
Але то буде вже після…
«PAUSE»

Борис Фірцак народився у Закарпатській обл. Закінчив Республіканську художню школу ім. Т.Г. Шевченка (1979) та Український поліграфічний інститут ім. І.Федорова (факультет поліграфічного дизайну та книжкової графіки, 1984). З 1987 р. бере участь у республіканських і міжнародних виставках. Член Всеукраїнської творчої спілки художників «БЖ-АРТ» (2006). Працює у галузях живопису, графіки, сценографії, архітектурного дизайну. Твори зберігаються у Музеї видатних діячів української культури, Музеї театрального, музичного та кіномистецтва України, Фонді Мазоха у Львові, Будинку-музеї М.Волошина в Коктебелі та у приватних зібраннях України, Росії, Польщі, Чехії, Австрії, США.

Олег Безбородько – український композитор, піаніст.
Лауреат музичного конкурсу ім. С.Людкевича (1995, Канада)
Лауреат конкурсу піаністів Джани Ходжиз (1997, США)
Дипломант конкурсу піаністів ім. М.Лисенка (1997)
Лауреат конкурсу композиторів “Gradus ad Parnassum” (2005)
Лауреат Премії ім. Л.Ревуцького (2008)
Кандидат мистецтвознавства (2010).

Вхід на подію вільний. Реєстрація за телефоном – 044 594 10 63