Жива п’єса – Два голоси про одне

ДВА ГОЛОСИ ПРО ОДНЕ

Вечір двох документальних п’єс-щоденників – «Щоденник військового психолога АТО» і «Щоденник. Уривки».

Наша мета повернути увагу до теми нашого часу, неоголошеної війні, присутність якої за 5 років в нашому суспільстві значно притупилася і кількість загиблих стає просто статистикою, а військові дії перетворюються у зведення новин.

«… В первое время был очень плохой сон. Там нас по семнадцать-двадцать раз в день бомбили. И как-то привыкаешь к грохоту. А возвращаешься в Киев, ложишься спать, и очень страшная тишина вокруг. И снится, как чеченцы пытают, руки оторванные и все остальное. Что интересно, там начинаешь различать все звуки — когда «Град» работает, когда САУ (самоходная артиллерийская установка)…»
А. Карачинский

Основа п’єси – щоденники 25-річного військового психолога Олексія Карачинського, який відправився на український Донбас виконувати свій службовий і громадянський обов’язок.
Вистава «АТО» намагається знайти відповідь на прості запитання. Що відбувається з людиною на війні? Куди зникає страх? Як трансформується він то в істеричну паніку, то в цілковиту глуху апатію? У чому витоки справжнього героїзму і бойової відваги: ​​в безстрашність або, навпаки, в непереборному бажанні наблизити смерть і покінчити з цим усім? Чому мертве тіло важче живого? Що відбувається з тобою, коли ти ламаєш навпіл тіло загиблого друга, яке заважає тобі зайняти його місце в машині? Як змінюється твій слух, що починає розрізняти нюанси гуркоту снарядів? Скільки сивого волосся з’являється після бою, і що означає фізично це дієслово «посивіти»?

Поліна Пушкіна «Щоденник. Уривки».

Буденність війни і дорослішання, гра в теніс, допомога Авдіївським безпритульним тваринам, школа і звичайні чергові «прильоти», так називають місцеві обстріли міста, зафіксовані в щоденнику дівчинки 13-15 річного віку.
Юний драматург з міста Авдіївка, що на самій лінії фронту, Поліна Пушкіна фіксує свої спостереження за часом і реальністю під час перебування в рідному місті з самого початку цієї страшної неоголошеної війни.

актори: Олексій Мочанов
Євгенія Відіщева
драматурги: Поліна Пушкіна
Ельвін Рзаєв
режисер: Андрій Май

Тривалість: 90 хв

Вартість квитків – 300 грн
Всі зібрані кошти з продажу квитків підуть на потреби медичної евакуації в зоні АТО / ООС.
Квитки можна придбати в касі Дому МК або за посиланням: https://2event.com/uk/events/1649338?fbclid=IwAR2BteY22icIYFaebW5fSvs-AH5d78DDYshZC3vjptUCGxaqhce9kqpoDEk
Бронь по телефону:
+38 050 587 85 59