Звуки Білого Вігваму та Чорного

«Там звідки ми прийшли, птахи співають чудові пісні, і повітря сповнене музикою».
.
Культурний проект ElectroTalk запрошує в Музичний простір МК на зустріч з містичним досвідом і музичним світом Девіда Лінча.
.
Ми хочемо зібрати ідеї та думки режисера, які стосуються звуку. Варто проговорити їх, прослухати головні записи, зроблені за участю Лінча, а також звернути увагу на головних артистів його дивної історії.
.
Ви дізнаєтеся про ставлення Девіда Лінча до джазу та літургійної музики. Ми витягнемо на поверхню особистість саундпродюсера, що працює над ефектами і шумами в останньому відрізку Twin Peaks. Обговоримо силу і спектр поширення ідей Лінча на реальність.
.
«Мені подобається, коли музичні студії працюють так само, як мої знімальні майданчики», – говорить Лінч в минулорічному інтерв’ю Guardian. «Робота має бути приємною, без напруги і страху. Коли ми об’єднуємося в студії, все навколо стає космічним. І саме цей процес я знаходжу таким прекрасним, що навіть бачу надію в майбутнє людства».
.
Цей вечір повинен стати саме таким, що має схиляти до розмови про творчість. Ведучий зустрічі, він же лектор – Vadym Kulykov (музичний журналіст ШО, TimeOut, Комерсант, УкрТиждень etc.)
.
І ще добрі новини. Ваша улюблена жувальна гумка знову увійшла в моду. У барі подають освіжаючі напої та чорну як ніч каву.
.
Вхід – 50 грн.
Початок о 19:00.