20:00
20 жовтня в Домі МК виступить "Sarykhalil & Ramazan project", який об'єднав національний кримськотатарський колорит, джаз, модерн і імпровізацію.
3 жовтня, 20:00
Двоє молодих і талановитих музикантів - піаністка Марія Нємцова (рояль, Росія - США) і саксофоніст Віталій Ватуля (саксофон, Росія - Нідерланди) створили проект «Музика за мир». Це концерти і майстер-класи в особливих місцях планети, які постраждали від війн, стихійних лих і тероризму. Не випадково Дім МК починає свій концертний сезон саме з цих прекрасних музикантів.
1 жовтня о 20:00
Дім МК підтогував до Європейського дня мов особливий музичний подарунок: 1 жовтня прозвучить програма «Around the Europe» від Лаури Марті та Jazz in Kiev Band. Запрошуємо Вас поринути у світ гармонії музики й слова, віртуозного голосу і вишуканої імпровізації.
15 жовтня, 19:00
15 жовтня в Домі МК виступить Fima Trio. Лідер колективу - піаніст Юхим Чупахін презентує улюблені джазові стандарти та оригінальні композиції. Також музикант виконає нові твори, написані в Нью-Йорку.
16 жовтня, 19:00
У День відкритих дверей в Домі МК прозвучить спеціальна джазова програма від Назгуль Шукаєвої - виконавиці з неймовірним вокалом та магією перевтілення на сцені. Запрошуємо Вас разом поринути в дивовижний світ, який відображає музика Назгуль.
22 жовтня, 17:00
Українсько-американська скрипалька Соломія Сорока та український піаніст Роман Лопатинський зіграють американські прем'єри в камерному залі Дому МК. Програма "Класика з Нового Світу" прозвучить в рамках Днів відкритих дверей.
17 жовтня, 19:00
Друзі, запрошуємо Вас на перегляд стрічки "Свій голос" режисера Сергія Маслобойщикова, що розповідає про світ українського "Щедрика" та історії української культури, Києва, "тихого мистецького спротиву". Постпрем'єрна дискусія разом із творцями і героями стрічки одразу після перегляду.
19 жовтня, 17:00
У рамках Днів відкритих дверей Дому МК та концертного туру переможця міжнародного конкурсу піаністів ім. Дж. Кохрана Світлани Гололобової 19 жовтня відбудеться майстер-клас видатного австралійського композитора, математика та засновника конкурсу - Джуліана Кохрана.
Більше