Міський арт-табір для дітей і підлітків «СТИЛІ ТА НАПРЯМКИ В ЖИВОПИСІ (ВІД А ДО Я)»

З 16 серпня по 1 вересня та з 21 серпня по 1 вересня міський арт-табір запрошує дітей і підлітків 7 – 14 років провести спільно творчо свої літні канікули і відкрити цілий світ мистецтва в особах, захоплюючих історіях і навіть туристичних маршрутах. До речі, до нашого табору можна долучитися у будь-який день.

Ми вирушимо в подорож по сторінках особистих історій художників, які здивували світ – дізнаємося як увіковічнив великий абстракціоніст Василь Кандінський київські ворота, якими українськими художниками був натхнений Пабло Пікассо, і, навіть, побачимо будинок, в якому починала працювати українська художниця Соня Делоне, яка підкорила не тільки французьку арт-тусовку, а й світ моди. У нашому фокусі також будуть історії життя Аннібале Карраччі (академізм), Тамари Де Лемпіцкі (Арт Деко) Боттічеллі, Леонардо да Вінчі, Тиціана (Епоха Відродження) Жоржа Сера, Анрі Матісса (дівізіонізм).

Слухаючи історії з життя художників, про їхню творчість, розглядаючи їх твори, переглядаючи фільми про них, діти отримають безліч цікавої інформації про стилі й напрямки в живописі різних часів і зможуть створити свої власні роботи на основі отриманих знань. Учасники арт-табору також отримають нові навички в процесі створення картин і дізнаються що таке перспектива, композиція, робота в різних техніках (акварель, пастель, акрил …) і кольорах.

А ще наші юні художники спробують себе як актори, режисери, сценографи. Прогулянки по галереях, музеях, парках і старовинними вуличками різних районів Києва ми вважаємо надзвичайно важливими для розвитку почуття естетики і краси.

Викладачі:  мистецтвознавці, українські художники, майстри з хендмейду

Вік учасників арт-табору: від 7 до 14 років.

Режим: понеділок – п’ятниця, з 9:00 до 18:00

Адреса: вул. Б. Хмельницького, 57 Б, Київ

Вартість:

550 грн. в день

У вартість входить:

  • обід, полуденок,
  • квитки в музеї, галереї
  • додаткові атракціони)

*500 грн. – для другої дитини та тих дітей, які вже відвідували наш арт-табір.

Реєстрація за телефоном: 044 594 10 63