Bouquet Kiev Stage

Bouquet Kiev Stage – це фестиваль високого мистецтва, заснований у Києві влітку 2018 року. 

Дати проведення: 16 – 26 серпня

Локації: Національний заповідник “Софія Київська”, музей “Золоті ворота”

Bouquet Kiev Stage об’єднує в щедрому букеті-дарунку симфонічну та камерну класику з джазом, експериментальною та електронною музикою, театром і visual art.

Символіка фестивалю, Букет, – це сучасний мегасимвол, народжений київським художником та мислитилем Олександром Дубовиком. Це – його дарунок фестивалю.

Букет – це комплімент місту, яке ми любимо. Воно поєднує непоєднуване: старовинне з футуристичним, зухвале і ґречне, емоційне і медитативне. Так само, як букет складається з багатьох видів рослин, які створюють різнобарвну гармонічну композицію, і наша культура – це різнобарвна цілісність.

Букет – це символ багатоскладності нашої культури. Перетин шляхів і цивілізацій, впливи яких фізично відчутні кожним із нас. Вибухова суміш інтонацій, стилів, жанрів і епох у кожному творі. Щедрість ідей аж до надлишковості. Авжеж, букет – це знак щедрості.

Дарування букету – жест нашої вдячності митцям, які єднають Україну зі світом, сучасне – з минулим, наближають намріяне прийдешнє. Країна пасіонаріїв, що завжди розвивали свої таланти всупереч обставинам.

Букет – це подарунок киянам і нашим гостям.

Головні цілі фестивалю “Bouquet Kiev Stage”:

  • поставити наголос на українському культурному контенті як частині світової культури
  • освітня: проведення воркшопів  запрошеними диригентами та вокалістами світового рівня для молодих музикантів з 14 країн світу
  • об’єднання мистецтва та новітніх технологій в єдиний культурний феномен сучасності (як один із напрямків фестивалю)

Засновники фестивалю: Дім “Майстер Клас” та UArtist

Вхід на всі події фестивалю Bouquet Kiev Stage – вільний (щоб потрапити на концерти та події фестивалю достатньо вхідних квитків на території музеїв).

Чекаємо на вас 16-26 серпня на наших сценах!

www.bouquetstage.com