Концерт Назгуль Шукаєвої «Голосом про тишу»

3 квітня о 20:00 Дім МК запрошує на нову концертну програму співачки Назгуль Шукаєвої «Голосом про тишу». Ідея такої програми невипадкова – вона є своєрідною відповіддю музикантів на виставку відомого художника Ахри Аджинджала «Декілька слів про тишу», що експонується в Домі МК. Кожна композиція є продовженням діалогу про гармонію, колір, Всесвіт, який відкривається перед глядачем і слухачем в особливий спосіб – під час споглядання художнього твору чи медитації у музиці.

Назгуль Шукаєва (вокал) разом із музикантами Валентином Корнієнко (контрабас), Жанною Марчинською (віолончель), Михайлом Волковим (клавіші, гітара, кобза) та Анастасією Маламед (тибетські чаші) запрошують у нетривіальну подорож голосу.

Вартість квитків на концерт – 250 грн., студенти і пенсіонери – 200 грн.
Квитки у продажу в касі Дому МК та на https://kiev.karabas.com/golosom-o-tishine

P.S. Водночас 3 квітня о 19:00 ви маєте можливість потрапити на авторську екскурсію експозицією «Декілька слів про тишу», що й спровокувала мистецький діалог співачки Назгуль Шукаєвої та художника Ахри Аджинджала. Разом із художником Ахрою Аджинджалом ви дізнаєтесь про колористику живописного мінімалізму, про те, як художник досягає у своїх пейзажах і натюрмортах кульмінації емоцій.

Вхід на авторську екскурсію вільний. Реєстрація за телефоном – 044 594 10 63. Детальніше про кураторську екскурсію за посиланням