Лекції американського режисера Scott Illingworth

10 травня, 19:00

Лекція Scott Illingworth «Нью-Йоркський театральний транзит»

Новий театр на Печерську та Дім “Майстер Клас” запрошують 10 травня на лекцію американського режисера Scott Illingworth «Нью-Йоркський театральний транзит».

Нью-Йорк – це місто, що є у постійному русі, на перехресті європейського та американського театру, на перехресті експериментального театру та класичного. Він сміливо поєднує документ, живопис, фізичні практики, технології майбутнього у театральних проектах. Театр Нью-Йорка – це і Бродвей, так само, як і сцени для експериментальних пошуків нової драми і режисури.

У лекції «Нью-Йоркський театральний транзит» мова буде йти про театри цього міста, тенденції, як розважального (Бродвей), так і експериментального театру. Про те, як театр перетинається з іншими видами мистецтв: танець, рух, музика, які нові форми внаслідку виникають, наприклад, документальний чи імерсивний театр.

Спікер – SCOTT ILLINGWORTH, професор Tisch School of the Arts, режисер (Нью-Йорк).

Очікується серія “питання-відповідь” під час лекції.

Лекція буде цікава широкому колу людей, всім, хто любить театр.

Вартість – 200 грн., квитки можна придбати у касі Дому МК та за посиланням https://studydive.com/ua/lekciya-scott-illingworth-nyu-yorkskiy-teatralniy-tranzit-1910?fbclid=IwAR21GlkB-_2Nr3Mye9T0y54rag6VsWQQk2pC1VcTkieqaAGm8Kt-9x2BS4w

11 травня, 17:00

Лекція «Театральна освіта у США. Tisch School of the Arts»

Новий театр на Печерську та Дім “Майстер Клас” запрошують на лекцію
«Театральна освіта у США. Tisch School of the Arts».
Спікер – SCOTT ILLINGWORTH, професор Tisch School of the Arts, режисер (Нью-Йорк).

Лекція буде цікава театральним спеціалістам, режисерам, викладачам та студентам.

Вхід вільний!

*Скотт Іллінгсворт ― незалежний театральний режисер Нью-Йоркської Школи мистецтв і художній співробітник театру «Ферма» («The Farm Theater»). Проводить семінари для театральної компанії «LAByrinth», а також у школах і театрах на міжнародному рівні.
Його режисерські досягнення ― це вистави позабродвейських театрів, регіональна та міжнародна робота, що включає в себе нові спільні проекти з такими видатними особистостями, як Лукас Хнат, Мона Мансур, Крістіна Андерсон, Андреа Сіаннавей, Боб Глаудіні, Кен Урбан, Падраік Лілліс, Кейт Реддін і Біл Бауерс. Його роботи були представлені в організації драматургів «New Dramatists», театральній компанії «LAByrinth», театрі «Urban Stages», театральній компанії «Geva Theatre Center», компанії «Gloucester Stage», театрах «Дорсет», «Алхімія» та «Victory Gardens», театральній компанії «Collaboraction», на театральних фестивалях «Fringe NYC» і «Adirondack», а також на всій території Європи й Азії. Скотт є автором твору «What I Learned On My Red State Vacation» ― мультимедійної вистави про свою подорож до трьох найбільш консервативних сільських округів у США, щоб поділитися кожним своїм сніданком, обідом і вечерею з кимось, хто там живе. Скотт є також куратором/ режисером проекту «MileWalks» ― відкритого інтерактивного міського театрального досвіду (прогулянка на самоті).

Скотт Іллінгсворт обіймав посаду заступника режисера Марка Вінг-Дейві під час постановок позабродвейських театрів: «Містерія Страстей Господніх» («EPIC»), «Безумовний» («LAByrinth»), «Співаючий ліс» («Public») і «Ninth and Joanie» («LAByrinth»). До того ж, Скотт працював з паном Вінг-Дейві над «Містерією Страстей Господніх» Сари Рул («Goodman and Yale Rep»), а також був асистентом режисера Філіпа Сеймура Гоффмана під час роботи над виставою «Довга червона дорога» Бретта К. Леонарда («Goodman»).

Скотт є членом Координаційного комітету Ради викладацького складу Tisch (TFC) і Контрактної Ради членів викладацького складу Нью-Йоркського університету (C-FSC). Крім того, він є членом Спільноти театральних режисерів і хореографів (SDC), а також сертифікованим Фельденкрайз-практиком (GCFT).