MK Classics: новий сезон концертів класичної музики

У новому сезоні проекту MK Classics ми підготували для Вас концерти кращих українських класичних  музикантів і виконавців. Тих, кого вже встигли полюбити гості Дому МК та нові для нашої камерної сцени імена.

8 лютого

Першим з програмою «Танці старого Відня / Приношення Льву Маркізу» у Домі МК виступить Євген Громов (фортеп‘яно).

Євген Громов – лауреат премій ім. Л. Ревуцького (1998), «СтАРТ» (2003). У репертуарі піаніста переважає сучасна українська та зарубіжна музика. Євген Громов здійснив більше 70-ти світових та українських прем’єр. Співпрацював з багатьма українськими композиторами. Записав на компакт-диски фортепіанні твори Р. Ваґнера, А. Шенберґа, А. Берґа, А. Веберна, Л. Ревуцького, Л. Грабовського, В. Годзяцького, В. Сільвестрова, В. Губи, Є. Станковича, П. Соловкіна, В. Загорцева, С. Крутикова, А. Кнайфеля, П. Булєза (TNC Recording, США). Концертує в Польщі, Білорусі, Італії, Швейцарії, Нідерландах, Франції.

15 лютого

Проект MK Classics представляє концерт Duo Sonoro: Андрій Павлов, скрипка / Валерія Шульга, фортепіано.  У програмі: Йоганнес Брамс – Сонати для фортепіано і скрипки.

Скрипаль Андрій Павлов та піаністка Валерія Шульга є представниками молодої музичної генерації України. Вони презентують національну музичну школу на багатьох престижних форумах в Україні та за кордоном.

22 лютого

Марко Топчій вважається одним із найталановитіших представників нової генерації виконавців на класичній гітарі.

Це підтверджують його численні перемоги в міжнародних конкурсах гітаристів, до речі він вже зараз найтитулованіший в світі виконавець на цьому інструменті, володар 40 перших премій та в цілому більш як 100 премій та спеціальних призів саме в найвищій, професійній категорії.

1 березня

Проект MK Classics представляє концерт Тараса Штонди (бас) / Анастасії Тітович (партія фортепіано).

Тарас Штонда є лауреатом міжнародних вокальних конкурсів, солістом Національної Опери України, учасником масштабних міжнародних музичних фестивалів.

Анастасія Тітович – концертмейстер Національної Опери України, лауреат міжнародних конкурсів піаністів.

У програмі концерту прозвучать твори Шумана, Мусогорського, Даргомижського.

9 березня

Запрошуємо 9 березня на концерт фортепіанної музики у виконанні молодого українського піаніста та композитора Віталія Кияниці.

Віталій – лауреат декількох престижних міжнародних конкурсів, постійний учасник провідних Європейських фестивалів та резиденцій в галузі сучасної академічної музики, має близько 40 творів камерно-інструментального напрямку, а також кілька симфонічних.

У програмі твори Олів’є Мессіана, Паскаля Дюсапена, Івана Феделе та інших.

15 березня

У Домі МК виступить піаніст Кирило Звєгінцов. У програмі всесвітньовідомий твір Олів’є Мессіана
Vingt Regards sur l`Enfant Jesus (“Двадцять поглядів на немовля Ісуса”).

Кирило Звєгінцов був відзначений на багатьох міжнародних конкурсах. Вирішальним можна назвати 13-й конкурс музики 20- 21 сторіччя в Орлеані у Франції в березні 2018 року, на якому він отримав спеціальну премію «Самсон Франсуа».

Сьогодні Кирило навчається диригуванню в консерваторії Берна.

Початок концертів о 19:00

Квитки можна придбати у касі Дому МК