Розклад майстер-класів

ПРОГРАМА

(можливі зміни в розкладі по всім питанням звертатись +38 093 549 43 63 Мар’ян)

День перший 23/10/16

Неділя 14:00-16:00

Бен Шеррок (Велика Британія) – сценарист та режисер. Бен Шерок закінчив Единбурзький університет зі ступенем в області арабської мови і політики. Згодом він отримав ступінь магістра кінорежесури Шотланської академії кіномистецтва. Свій дебютний фільм “Пікадеро” Бен Шеррок презентував на Міжнародному кінофестивалі у Сан-Себастьяні у вересні 2015 року. Стрічка “Пікадеро” отримала чимало нагород на міжнародних кінофестивалях, серед яких: Міжнародний кінофестиваль у Цюріху, Единбурзький міжнародний кінофестиваль, Міжнародний кінофестиваль “Молодість”. Фільм “Пікадеро” Бена Шеррока – переможець міжнародного повнометражного конкурсу 45-го кінофестивалю “Молодість”.

Майстер-клас в формі інтерактивної бесіди.

Тема майстер-класу: Як зняти перший фильм.

День другий 24/10/16

Понеділок  10:00- 12:00

Жак Мартіно (Франція) — французький кінорежисер та сценарист. Працює у співавторстві зі своїм партнером Олів’є Дюкастелем. Жак Мартіно народився в Монпельє 1963 року. В університеті він вивчав літературу та отримав ступінь доктора філософії. Сьогодні Жак Мартіно поєднує викладання з режисерською кар’єрою. Він читає лекції на факультеті літератури в Університеті Париж X Нантер. З 1997 року  Олів’є Дюкастель працює з Жаком Мартіно. Вони працюють переважно з гей-фільмами, які були показані на найважливіших фестивалях (Берлінале, TIFF, Локарно, Frameline, Аутфест тощо.): Жанна і чудовий хлопець, 1998; Пригоди Фелікса, 200; Моє життя на льоду, 2003; Рачки і черепашки, 2005; Народжені в 68-му, 2008; Сімейне дерево, 2010; Тео і Уго в одному човні, 2016. У 2016 році Мартіно і Дюкастель очолили журі конкурсу ЛГБТ-фільмів Queer Palm 69-го Каннського міжнародного кінофестивалю.

Майстер-клас в формі інтерактивної бесіди.

День другий 24/10/16

Понеділок  14:00- 16:00

Фелікс Тіссі (Швейцарія)швейцарський кінорежисер та сценарист. Фелікс Тіссі народився в Тайнген Швейцарія. За свою кар’єру працював більш ніж 50 фільмами в різних жанрах. Один з найбільш відомих митців зі Швейцарії. Володар та лауреат  багатьох європейських премій, визнаний майстер кінематографа.

Майстер-клас в формі інтерактивної бесіди.

День третій 25/10/16

Вівторок  10:00- 12:00

Мантас Кведаравічюс (Литва) – литовський режисер. Відомий своїм дебютний фільмом «Барзах», присвячений російсько-чеченському конфлікту, який протягом кількох років знімався у Кадирівський Чечні. Його стрічка “Маріуполіс” — документальний фільм, знятий  у копродукції з Литвою, Німеччиною, Францією та Україною. Фільм розповідає про життя в Маріуполі в умовах кризи. Прем’єра фільму відбулася на Берлінському міжнародному кінофестивалі 2016 року.

Майстер-клас в формі інтерактивної бесіди.

Тема майстер-класу: Відносини естетики і політики в документальному кіно.

День третій 25/10/16

Вівторок  13:00- 17:00

Німецька асоціація короткометражного кіно  (AG Kurzfilm)

Марія Вьольцер (Німеччина) – голова культурного бюро у Міжнародному офісі ТУ Дрездена. Народилася 1980 року у Дрездені; навчалася медіа-дизайну для електронних та друкованих ЗМІ, вивчала романо-германську філологію, а також комунікаційні технології в Дрезденському технічному університеті. Під час навчання працювала асистентом викладача у французькому місті Шалон-ан-Шампань і продовжила навчання за кордоном з 2008 до 2013 року в  Єкатеринбурзі, Уфі і Мінську у ролі лектора Німецької служби академічних обмінів (DAAD). Після повернення до Дрездена, Марія працювала зі стипендіатами в Гете-Інституті Дрездена і займалася зв’язками з громадськістю та управлінням проектами у AG Kurzfilm.

Майстер-клас в формі інтерактивної бесіди.

Тема майстер-класу: Як донести свої ідеї до аудиторії.

День четвертий 26/10/16

Середа  10:00- 12:00

Німецька асоціація короткометражного кіно  (AG Kurzfilm)

Девід Ваґнер (Німечинна) – режисер короткого метру. Народився у Відні у 1982 році, почав свій шлях до кіноіндустрії у свої ранні двадцять років із фотографії та пристрасного фільмування короткометражних фільмів зі своїми друзями. З 2008 року він працює для різних комерційних проектів, створює музичні кліпи та короткометражні фільми у якості режисера та оператора. Девід також працював у якості особистого помічника володаря «Оскара», Стефана Рузовіцкі, зняв декілька документальних фільмів за кордоном і, нарешті, почав кар’єру самостійного режисера. У вересні 2016 року він закінчив магістратуру з режисури в Медіа-Школі Гамбурга.

Майстер-клас в формі інтерактивної бесіди.

Тема-майстер класу: Молода програма німецького кіно,

Можливості та перспективи майбутнього німецького кіно, презентація проектів.

День четвертий 26/10/16

Середа  14:00- 16:00

Німецька асоціація короткометражного кіно  (AG Kurzfilm)

Ненсі Камальдо (Німеччина) – студентка, режисерка.

Народилася 1992 року у місті Бад-Вільдунген, зростала в Альто-Адідже (Північна Італія). З 2012 року працює на кіновиробництві на різних позиціях. У 2013 почала вивчати кіномистецтво в Університеті кіно і телебачення у Мюнхені.

Вероніка Хафнер (Німеччина) студентка, режисерка.

Народилася 1989 року у місті Швабен (Південна Німеччина). У 2013 році здобула ступінь магістра з психології, німецької та географії в Університеті Людвіга Максиміліана у Мюнхені. З того часу вона вивчає кіномистецтво/документалістику в Університеті кіно і телебачення у Мюнхені.

Майстер-клас в формі інтерактивної бесіди.

Тема майстер-класу: Презентація проектів Німецької асоціації короткого метру.

День п’ятий 27/10/16

Четвер 10:00- 18:00

Німецька асоціація короткометражного кіно  (AG Kurzfilm)

Стефан Мюллер (Німеччина) – митець.

Народився 22 травня 1981 р. Пізнаючи світ фотографії та короткометражних фільмів, він подорожував по всьому світу і швидко пристрастився до створення. Під ім’ям KAMERAPFERD він працював разом зі своїм симбіотичні іншому фільмі Еріка Шмітта з 2010 року.

Майстер-клас в формі: практичне заняття.

День шостий 28/10/16

П’ятниця 10:00- 18:00

Курбан Кассан (Великобританія) – продюсер, працював над величезною кількістю фільмів. Отримав освіту в Нотінгемському Університеті та в NTFS UK. За період своєї професійної діяльності працював в Pulse Films,Adventure Pictures, Magic Light Pictures, BBC, Rainmark Films.

Майстер-клас в формі інтерактивної бесіди.

Тема майстер-класу: Продюсер сьогодні.

День сьомий 29/10/16

Суббота 10:00- 12:00

Катрін Дюссар (Франція) – продюссер. Народилася 1953 року. Після менеджерської освіти почала працювати прес-аташе, згодом стала продюсером. Розпочала кар’єру з короткометражних фільмів, доки, зі створенням Les Productions Dussart у 1992 та Catherine Dussart Productions у 1994 році, не перейшла до повнометражних ігрових та документальних для прокату і телебачення. Нині є членом Європейського об’єднання продюсерів та консультантом Ateliers du Cinéma Européen (ACE). Член журі Міжнародного конкурсу 45-го фестивалю «Молодість».

Майстер-клас в формі інтерактивної бесіди.

День сьомий 29/10/16

Суббота 14:00- 16:00

Дені Коте (Канада) – сценарист, режисер, кінокритик, Голова міжнародного журі. Близько 10 років працював кінокритиком і встиг побувати  віце-президентом профільної Квебекської асоціації. У 2005 році залишив журналістику і зняв свій повнометражний дебют «Північні штати». Фільм здобув «Золотого леопарда» на МКФ в Локарно. Сьогодні у його творчому доробку п’ять повнометражномих фільмів та дві перемоги на кінофестивалі в Локарно.

Майстер-клас в формі інтерактивної бесіди.