Прем’єра вистави “Шаленство кохання” (Сем Шепард)

20 березня о 19:00 в Домі МК відбудеться прем’єра вистави за п’єсою Сема Шепарда “Шаленство кохання” мовою оригіналу.

“Шаленство кохання” Сема Шепарда – перший етап освітньо-театрального проекту під назвою «The World Theater», присвячений підготовці українських акторів до виконання сучасних іноземних п’єс мовою оригіналу. Проект розроблений і втілюється українсько-американським режисером – Олегом Ліпциним у партнерстві з Домом «Майстер Клас» в Києві.

П’єса Шепарда було обрана не випадково. Це один із найяскравіших творів сучасної американської класики. Інтрига і пристрасть, які пронизують твір, дуже привабливі для української публіки. А жива і виразна мову яскраво представляє сучасні тенденції в американській культурі та повсякденному житті.

Учасники проекту – це і англомовні професійні актори, і представники різних професій, зацікавлені в розвитку своїх виконавських навичок і комунікації іноземною мовою.

Процес навчання і репетицій грунтувався на актуальному й популярному методі «ігрового» театру і складався всього з 15 сеансів-репетицій, які пройшли протягом 2-х місяців. Ця презентація демонструє ряд сцен, виконаних в стилі етюдів і об’єднаних в оригінальну композицію для того, щоб представити основні сюжети та особливості творчої манери Сема Шепарда.

Презентація відбудеться у форматі «роботи в дії», основна мета якого – продемонструвати потенціал цього методу, можливість повномасштабного театрального виробництва і перевтілення учасників проекту в новий театральний ансамбль.

Вхід на виставу вільний! Реєстрація на виставу за телефоном – 044 594 10 63.