Прес-презентація музичної антології “Київський аванґард 1960х “

Шановні журналісти! Щиро запрошуємо Вас 25 січня о 14:00 на прес-презентацію музичної антології «КИЇВСЬКИЙ АВАНҐАРД 1960х: школа Бориса Лятошинського», що відбудеться за участі ініціатора та автора проекту – піаніста та музикознавця Євгена Громова в Домі “Майстер Клас” (вул. Б. Хмельницького, 57 Б).

Видання музичної антології «КИЇВСЬКИЙ АВАНҐАРД 1960х: школа Бориса Лятошинського» стало можливим у грудні 2017 року завдяки підтримці Міністерства культури України. Проект складають 4 компакт-диски з записами найважливіших творів для фортеп’яно, скомпонованих ще молодими на той час київськими композиторами-неофітами — студентами класу професора Бориса Лятошинського: Леонідом Грабовським, Віталієм Годзяцьким, Валентином Сильвестровим, та трохи молодшими – Євгеном Станковичем, Петром Соловкіним, Святославом Крутиковим, Володимиром Загорцевим…

Фактично це одна з перших спроб системного підходу до репрезентації українського музичного модерну другої половини ХХ сторіччя. Організатори проекту сподіваються, що антологія зацікавить не лише фахівців – музикознавців, істориків культури, а й допоможе українському та закордонному слухачеві познайомитися із явищем школи Бориса Лятошинського. Відзначимо, що видання є некомерційним і найближчим часом потрапить до музичних закладів України, закордонних інституцій – бібліотек і фонотек, фондів культури тощо.

Під час прес-презентації акредитовані журналісти одержать видання «КИЇВСЬКИЙ АВАНҐАРД 1960х: школа Бориса Лятошинського».

Акредитуватися на подію можна до 24 січня, 18:00 за електронною адресою – p.logvinova@masterklass.ua – Поліна Логвінова, керівник відділу комунікації та PR Дому МК.