Проведіть шкільні канікули цікаво та з користю

На новому місці – нова програма, нові відкриття! Початок табору співпав з улюбленим святом наших дітей – Хелловіном. До святкування цієї популярної в світі традиції ми приготували особливу тематичну програму: майстер-клас з аква-гриму, створення декорацій до свята (розфарбовуємо гарбуз і вирізаємо кажанів). Закінчуємо день яскравим Хелловін-паті.

Тему “Ілюстрація та її місце в сучасному світі” ми також запропонували не випадково. Ви коли-небудь думали для чого потрібна ілюстрація? Уявіть собі улюблені книжки й журнали без красивих картинок, уявіть рекламні буклети, що складаються з суцільного тексту, уявіть, врешті-решт, світ без коміксів – тоді ви зрозумієте наскільки важлива ілюстрація. Вона недарма займає особливу, новаторську нішу в образотворчому мистецтві.

У нашому арт-таборі ви зможете не тільки детально вивчити історію ілюстрації, але й спробувати створити її на практиці, поекспериментувати зі стилізациями і навіть сформувати свій скетчбук, в основу яких ляжуть замальовки, зроблені під час прогулянок та екскурсій.

А також у програмі – майстер-класи з прикладних технік, заняття з акторської майстерності та ораторського мистецтва.
На завершення нашої канікулярної програми ми представимо театральну постановку для друзів і батьків.

Приходьте до нас в табір і разом ми зробимо багато відкриттів!

Режим роботи: 9.00-18.00
Вартість однієї зміни:  3600 грн (передбачені гарячі обіди й полуденок, екскурсії, походи в кіно і в театр).
Запис за тел.: 095 715 11 98, 067 744 36 35
Місце проведення табору: в приміщенні школи англійської Оксфорд Клас (вул. Є. Коновальця, 31).