Весняний сезон проекту MK Classics

У весняному сезоні проекту MK Classics (арт-директор – Тетяна Калініченко) ми підготували для Вас концерти кращих українських класичних музикантів і виконавців, тих, кого вже встигли полюбити гості Дому МК.

19 травня
У програмі: Вагнер, Брукнер, Ліст, Цемлінський, Берг, Барток, Шьонберг, Веберн.
Євген Громов – український піаніст, лауреат премій ім. Л. Ревуцького (1998), «СтАРТ» (2003). У репертуарі переважає сучасна українська та зарубіжна музика. Виконавська діяльність Є. Громова суміщається з просвітительською.
23 травня
У програмі: Доуленд, Перселл, Гендель.
Тетяна Журавель – учасниця численних музичних фестивалів, серед яких LvivMozArt, Оперний фестиваль Мачерати (Італія), Пажайсліський музичний фестиваль (Литва), Угорський фестиваль в Будапешті, Oper im Berg Festival в Зальцбурзі (Австрія), Оперний фестиваль в Тульчині та ін.
Олена Жукова –  учениця багатьох концертів як солістка, ансамблістка та концертмейстер (клавесин та фортепіано) у провідних залах міст України та за її межами, зокрема в Аргентині, Великобританії, Норвегії, Нідерландах, Південній Кореї, США, Угорщині, тощо.
31 травня 
У програмі: Шуман, Ліст
Діна Писаренко – лауреат премії Левка Ревуцького (2014), дипломант Міжнародного конкурсу імені С. Прокоф’єва (Санкт-Петербург, 2013), лауреат Міжнародного конкурсу памяті В. Горовиця (Київ, 2004).
Максим Коломієць – переможець конкурсів “Gradus ad Parnassum” (Київ, 2000) та ), “Step to the Left” (Санкт-Петербург, 2012).Також є лауреатом третьої премії композиторського конкурсу “Vareler Komponistenpreis“ (Ольденбург, 2015).

Початок концертів о 19:00

Квитки можна придбати у касі Дому МК