Майстерня ігрового театру

Дім МК, сцена якого пам’ятає славетних режисерів і безліч театральних прем’єр, спільно з Семінаром Ігрового Театру (СІТ) під керівництвом Олега Ліпцина відкривають набір в театральну МАЙСТЕРНЮ з перспективою формування при Дому МК постійно діючого акторського ансамблю.

“Сучасний актор – людина вільна, тонка й весела”, – так формулює свій погляд на театр і актора режисер Олег Ліпцин. Якщо вам близький такий підхід і ви не уявляєте себе без заглибленої театральної роботи, якщо не боїтеся творчих “челленджів” і готові присвятити їх подоланню частину свого життя, – вам сюди! Подавайте заявку для участі в роботі нашої МАЙСТЕРНІ!

У роботі освітньо-постановочного курсу можуть взяти участь професійні актори та актори-аматори з досвідом публічних виступів у виставах. Тут ви зможете професійно вдосконалюватися, опановуючи новітні акторські технології, педагогічні та тренінгові методики. Творчий процес буде побудований на практичному освоєнні Ігрового методу акторської гри та організації спектаклю. У підсумку роботи курсу – розширення творчих можливостей акторів театру і кіно, спільне створення сучасних високохудожніх вистав.

Ми свідомо об’єднуємо в МАЙСТЕРНІ професіоналів і любителів, розуміючи, що для живого й одномоментного мистецтва театру особистісні якості людини бувають часом важливіші за професійні уміння. Адже майстерність можна освоїти, примножити, а ось театр без живого й радісного духовного обміну, без взаємного прагнення й захопленості, без пориву й жертовності – перетворюється в нудну та безпорадну рутину.

Керівник курсу – українсько-американський режисер Олег Ліпцин, творець одного з перших незалежних театральних колективів в Україні – легендарного Театрального Клубу, провідний фахівець у світі по Ігровому театру, постановник і педагог з міжнародною репутацією.

Робота Майстерні буде проходити за сесійний принципом (3 сесії по 2,5 місяці) з можливістю виходу на повноцінний спектакль до кінця навчального року. Прийом здійснюється за результатами співбесіди з керівником Майстерні.

Для участі в співбесіді необхідно перейти заповнити анкету-заявку.
* Після реєстрації чекайте лист з підтвердженням участі і точною датою і часом співбесіди.

ВАЖЛИВО! Дедлайн подачі анкет-заявок: 28 вересня (включно)
Початок занять: 2 жовтня 2017 року.
Графік репетицій: 2 рази на тиждень по 3 години (180 хв.)

Місце: Дім МК (вул. Богдана Хмельницького, 57б).
Графік репетицій / занять фіксований.
Кількість осіб у групі: до 20 чол.
Тривалість курсу: 3 сесії / 30 тижнів / 60 занять / репетицій – 8 місяців

Вартість: 1 сесія – 4800 грн.
Оплата проводиться щомісячно: 1920 грн (3 оплати: 1920 + 1920 + 960)
Необхідний вік: 18+

Реєстрація на набір за посиланням: goo.gl/U3gar2

Подія на FB: https://www.facebook.com/events/160138221229274

Контакти для отримання докладної інформації:
(063) 324-41-84 – Наталія Журавльова
e-mail: theatre@masterklass.ua