ЯК НАПИСАТИ МУЗИКУ ДО КІНО НА МІЛЬЙОН – З ПЕРШИХ УСТ

Кіномузика на мільйон: як і де навчитися писати музику до кіно?
Євген Гальперін, найвідоміший французький композитор з контрактами в Європі і США, розповість про те, як домогтися такого колосального успіху в професії.

Як ви будете почуватися – коли під твою музику живуть в кадрі перші особи світового кіно – від Роберта Де Ніро і Кіану Рівза до Аль Пачіно і Кевіна Спейсі?
А ще буде багато про Люка Бессона і Серджіо Леоне, “Голодні ігри” і “Нелюбов” Андрія Звягінцева і сам Звягінцев з пронизливими і несподіваним монологом…

Всі улюблені автори Євгенія Гальперіна і його улюблена музика. Словом, цей вечір – не просто зустріч і музика, це прикладні знання. Кількість місць – 90.

MoreKino і Дім “Майстер Клас” представляють:
Концерт і розмова з французьким кінокомпозитором Євгеном Гальперіним

Прийшовши в кіно в нульові, в вищу лігу Гальперін прорвався лише десять років потому. Спочатку були «Голодні ігри», до яких молодий композитор приклався і потім вже не знав ні відпочинку, ні терміну. «Малавіта» Люка Бессона, «Іржа і кістка» Жака Одіяра, «Минуле» двічі оскароносного Асхар Фархаді, «Незлама» Серея Мокрицького. Під музику Гальперіна, наприклад, перетворюється в кота великий Кевін Спейсі в комедії «Дев’ять життів» Баррі Зоненфельда. Останні роки композитор живе між рідною Францією і Новим світом: в травні минулого року HBO випустило драму «Брехун великий і жахливий» Баррі Левінсона з Робертом Де Ніро в головній ролі і музикою Гальперіна (вже другий фільм композитора з великим американським актором); в Каннах, в цей же час, трапилася світова прем’єра «Нелюбові» Андрія Звягінцева, де під геніальну музику Гальперіна (відзначену не тільки європейськими нагородами, але численними статтями в популярних кіновиданнях)  пара середніх років, яка розлучається шукає зниклу дитину.
В Америці ось-ось вийде новий фільм Баррі Левінсона з Аль Пачіно і музикою Гальперіна. У цьогорічній програмі Каннського кінофестивалю – відразу дві картини з музикою композитора.

24 червня, в просторі Дому Майстер Клас кінокритик Андрій Алферов буде говорити з Євгеном Гальперіним про роль музики в сучасному кіно, механізмах глядацького захоплення нею; Андрій Звягінцев в спеціально записаному відеофільмі розповість про свою співпрацю з Гальперіним.

Але головне в цій зустрічі – Євген Гальперін зіграє під екран свою і чужу музику.
“Нелюбов”, “Зоряні війни”, “Серце Ангела”, “Одного разу в Америці”, “Чоловік і жінка” зазвучать в цей вечір по-новому. Ви дізнаєтеся як і коли музика вперше потрапила в кіно; як створювалися культові саундтреки і чим відрізняється сучасна кіномузика від класичної.

Вартість квитка – 350 грн
Квитки в продажу в касі Дому Майстер Клас або за посиланням https://kiev.karabas.com/ua/vstrecha-s-kinokompozitorom-evgeniem-galperinym