Київський міжнародний кінофестиваль “Молодість”

КМКФ “Молодість” – одна з найбільших спеціалізованих кіноподій України та Східної Європи за версією Міжнародної Асоціації Кінопродюсерів (FIAPF). Щоосені до Києва приїжджають провідні продюсери, кінорежисери, актори з усього світу, а на екранах київських кінотеатрів у рамках фестивалю показують близько 300 фільмів.

Співпраця «Молодості» з Домом МК розпочалася 2009 року й продовжується до сьогодні. Зокрема, наша команда допомагає в реалізації додаткових мистецьких подій на фестивалі, спеціальних програм для іноземних гостей.

З 2013 року Дім МК – співорганізатор навчальної програми фестивалю “Майстерня талантів”, спрямованих на додаткову профільну освіту молодих українських кіномитців. У рамках проекту відбуваються лекції, семінари, воркшопи провідних українських та закордонних режисерів, продюсерів, акторів, композиторів, які працюють в кіноіндустрії.

Головним завданням фестивалю “Молодість” є сприяння розвитку молодого професійного кіно. Конкурсна програма представляє професійні та аматорські фільми дебютантів. Головні секції – студентський, перший короткометражний (ігровий, анімаційний, документальний) та перший повнометражний ігровий фільм.