Сезон іспаномовного кіно

За підтримки Посольства Іспанії, Посольства Аргентини, Посольства Мексики та Посольства Республіки Куба в Україні з 3 квітня в Домі МК стартують покази іспаномовних фільмів в оригінальній версії з субтитрами українською мовою. Вашій увазі пропонується обговорення стрічки іспанською мовою.

Щопонеділка о 19:00

ПРОГРАМА

3 квітня/Іспанія

La Isla Minima (2014), de Alberto Rodriguez

Мініатюрний острів (2014), Альберто Родрігес

Події розгортаються в Андалусії у 1980-ті роки. Двох слідчих з Мадриду, після отримання догани, відправляють до глухої південної провінції Гвадалківіру задля розслідування загадкового зникнення та жорстокого вбивства двох дівчат-сестер. Незабаром слідчі Педро і Хуан усвідомлюють, що ця справа пов‘язана з іншими нерозкритими злочинами у регіоні.

Заплутана справа ускладнюється постійними розбіжностями між напарниками: контраст між двома головними героями — старшим слідчим з методами роботи доби диктатури Франко і молодим детективом, який прагне змін.

10 квітня/Аргентина

El misterio de la felicidad (2014), de Daniel Burman

Таємниця щастя (2014), Даніель Бурман

Caнтьяго й Еухеніо більше ніж друзі, протягом усього життя вони – ділові партнери. Розуміють один одного без слів, піклуються одне про одного, вони потрібні одне одному. Одного разу Еухеніо зникає, не залишивши ніяких слідів і доказів. Caнтьяго, звичайно, відразу ж помічає зникнення друга, але усвідомлює, що трапилося щось дуже серйозне тільки тоді, коли його в цьому переконує дружина Еухеніо, Лаура. Caнтьяго і Лаура відправляються на пошуки Еухеніо, у ході розслідування вони виявляють, що краще разом рухатися у цьому напрямку, а не з’ясувати, де мешкає зниклий чоловік і партнер.

24 квітня/Куба

La bella del Alhambra (1989), de Enrique Pineda Barnet

Красуня Альгамбри (1989), Енріке Пінеда Барнет

Ракель, дівчина з бідної сім’ї, мріє виступати на сцені популярного в 1920-і роки гаванського музичного театру «Альгамбра». Багато що їй доведеться випробувати на шляху до слави: трагічну любов, відчай і самотність, незважаючи на романи з багатими шанувальниками. Незмінною пристрастю «красуні з «Альгамбри»» залишиться сцена.

15 травня/Мексика

Ella es Ramona (2015), de Hugo Rodriguez

Вона – Рамона (2015), Хуго Родрігес

Рамона – огрядна жінка із надлишком зайвої ваги, однак нестачею вдачі, здається, що її життя повністю руйнується після низки невдалих подій. Але вже скоро все стане краще завдяки магічним жукам, які вона знаходить в кафе.

22 травня/Іспанія

Diamantes Negros (2013), de Miguel Alcantud

Чорні діаманти (2013), Мігель Алькантуд

Фільм розповідає про життєвий шлях двох хлопчиків з Малі, які приїжджають в Іспанію, бо вірять у свою мрію: втекти від бідності та стати професійними футболістами.

29 травня/Аргентина

El dedo (2011), de Sergio Teubal

Палець (2011), Серхіо Теубаль

У 1983 році в спокійному аргентинському селі Серро Колорадо, на півночі провінції Кордова, сталася важлива подія, народився 501-ий житель. Це надало селу право стати комуною і демократично обрати собі голову, тепер уже міста, — мера. На цю посаду є два претенденти: місцевий «діяч» — дон Ідальго, дідо якого колись багато зробив для села, та місцевий «Дон Жуан» – Бальдомеро, який з братом Флоренсіо має у селі невеличку крамничку.

Хоч фільм і є комедією, але комедією чорною. Тому в селі, куди автобус прїжджає тільки раз на тиждень і не завжди зупиняється, сталося жахливе вбивство. На березі річки знаходять тіло Бальдомеро, який помер від удару ножем…

12 червня/Куба

Y sin embargo… (2013), de Rudy Mora

«І все ж таки…» (2013), Руді Мора

Хлопчик стверджує, що він запізнився на іспит, тому що бачив НЛО. Хоча багато хто вважає, що його варто вигнати, деякі студенти починають досліджувати це питання. Це приводить їх до думки про роль творчості в сучасному світі.

19 червня/Мексика

Las horas muertas (2013), de Aaron Fernandez Lesur

Втрачений час (2013), Аарон Фернандес Лесур

На покинутому узбережжі Веракрус, Мексика, 17-річний Себастьян стає керуючим невеликого і затишного мотелю свого дядька. Проводячи там все більше часу, він зустрічає Міранду…

Вхід вільний!