Іспаномовне кіно. Запрошуємо на покази!

За підтримки Посольства Іспанії, Посольства Аргентини, Посольства Мексики та Посольства Республіки Куба в Україні запрошуємо на покази іспаномовних фільмів в оригінальній версії з субтитрами українською мовою.

Щопонеділка о 19:00

ПРОГРАМА

Жовтень

31/10

Куба

«Habanastation» de Ian Padrón

«Гаванастейшн» Іан Падрон

Майіто і Карлос – два хлопчики з однієї школи, але з сімей із різним матеріальним достатком. Сім’я Майіто живе в престижному районі Гавани Мірамар, а Карлос, якого виховує бабуся – на околиці міста. І якщо для першого ігрова приставка є звичайною іграшкою, то для другого це – недосяжна мрія. Тим не менш, зіткнувшись раптом на вулиці після першотравневої демонстрації, вони несподівано стають справжніми друзями.

Листопад

07/11

Іспанія

«Vivir es fácil con los ojos cerrados» de David Trueba

«Легко жити з заплющеними очима» Давид Труеба

Фільм переносить нас в 1966 рік. Джон Леннон, перебуваючи в творчій кризі, приймає рішення порвати з «Бітлз» і почати кар’єру актора. Для цього він прибуває в Альмерію, щоб зніматися тут в антивоєнному фільмі «Як я виграв війну».

Антоніо, рядовий викладач англійської, який використовує пісні «Бітлз» для навчання школярів, дізнається, що його кумир Джон Леннон грає фільм в Альмерії, і вирішує поїхати туди, щоб зустрітися з ним і вмовити музиканта виконати певне прохання.

У дорозі Антоніо зустрічає двох молодих людей і разом вони продовжують свій шлях до Альмерії, де Леннон написав свою пісню Strawberry Fields Forever.

14/11

Мексика

«La cebra» de Fernando Javier León Rodríguez

«Зебра» Фернандо Хав’єр Леон Родрігес

Два гангстери в старому покинутому цирку знаходять зебру і, будучи впевненими що це кінь, відправляються на ній у пошуки війська Ольваро Абрегоно.

21/11

Куба

«La Bella de la Alhambra» de Enrique Pineda Barnet

«Красуня з Альгамбри» Енріке Пінеда Барнет

Ракель, дівчина з бідної сім’ї, мріє виступати на сцені популярного в 1920-ті роки гаванського музичного театру «Альгамбра». Багато чого їй доведеться випробувати на шляху до слави: трагічну любов, відчай і самотність, незважаючи на романи з багатими шанувальниками. Незмінною пристрастю «красуні з «Альгамбри»» залишиться сцена.

28/11

Аргентина

«Relatos salvajes» de Damián Szifrón

«Дикі історії» Даміан Шіфрон

У всьому світі є насильство. Повсюди. На борту літака, в ресторані, на дорозі, і навіть…на весіллі. Рано чи пізно терпець увірветься у кожного, і тоді на волю вирветься звір, якого ви тримали в замкнутій клітці.

Грудень

05/12

Іспанія

«Celda 211» de Daniel Monzón

«Камера 211» Даніель Монсон

Хуан – поліцейський, прийшов найматися наглядачем у в’язницю. Знайомство з новим робочим місцем виявилося фатальним. Він потрапив в халепу і йому довелося прикинутися ув’язненим, щоб врятувати своє життя. Через цей крок Хуан опинився на межі виживання.

12/12

Мексика

«Сilantro y perejil» de Rafael Montero

«Коріандр та петрушка» Рафаель Монтеро

Карлос и Сусанна — супружеская пара, чей брак сходит на «нет», в то время как Нора, сестра Сусаны, пытается спасти свои отношения с рокером Хорхе (Хуан Мануэль Берналь).

19/12

Аргентина

«Vino para robar» de Ariel Winograd

«Винні» злочинці» Аріель Віноград

Двоє професійних злодіїв повинні працювати разом, щоб викрасти унікальну пляшка вина всередині банку в Мендосі.

Вашій увазі пропонується обговорення стрічки іспанською мовою.
Вхід вільний!