Канікули в Арт Майстерні. Осінь, пейзаж, Хеллоуін!

З 30 жовтня до 3 листопада – осінній табір в Арт Майстерні.

Образотворче мистецтво в особах! За традицією знайомимося з творчістю великих художників – пейзажистів Каміля Коро, Ендрю Уайєта, Юрія Єгорова та ін. Слухаючи історії про життя і творчість цих художників, переглядаючи фільми про них, діти отримають безліч цікавої інформації про стилі й напрямки в живопису тих часів.

На основі отриманих знань вони напишуть свої пейзажі, в процесі створення яких викладач розповість їм про перспективу, композиції, познайомить з фактурою і кольором.

Ми також пропонуємо дітям заняття з нашими майстрами по хендмейду, викладачами з акторського, ораторського й сценічного мистецтва.

А ще на цих майстер-класах діти розроблять сценарій святкування Хеллоуіна й створять свої костюми, що перетворить «страшне» свято в яскраве незабутнє шоу.

Програма адаптована для дітей від 7 до 14 років.

У таборі ведуть заняття відомі в Україні художники і майстри: член Спілки Художників Матієнко Марія, скульптор Раздобудько Яна, майстер по хендмейду Поноченюк Аеліта.

На канікулах в Домі МК ваші діти знайдуть друзів й однодумців, відпочинуть і дізнаються багато цікавого.

Два майстер-класи в день, прогулянки осінніми вуличками Києва, парками, відвідування галерей, гарячі обіди – все це включено в щоденну програму нашого табору.

Час роботи: 9.00 – 15.00
*Ваші діти можуть відвідувати табір усі 5 днів, лише кілька, один чи навіть пів дня.

Вартість одного дня – 450 грн.

Формуємо 2 групи по 10 осіб

Контакти: 067 744-36-35; 095 715-11-98