Картини посміхаються: виставка Оксани Корнієнко

1 лютого в новому просторі Дому МК відкриється виставка Оксани Корнієнко «Картини посміхаються».

Каструлі, рушники, стіл, величезний кіт на смугастому дивані, оберемок квітів в скляній банці (а не у вазі) – все те, що переслідує не тільки жінку… Рутина завжди поруч з людиною, і ми намагаємося бігти від неї, відвертаємося, закриваємо очі…

Намагаючись піти від одноманітності, люди знову стикаються з нею там, де зовсім ії не чекали. І незабаром вже і море не таке глибоке, і заходи сонця якісь сірі, якщо дивишся тількиочима. Але Оксана Корнієнко дивиться на світ очима художника, тому ці страхи їй не знайомі. Вона бачить, що побут так само мінливий, як море, небо і місто. А тому – гідний полотна і фарб. Художниця у звичному бачить красу – красу життя, красу почуттів, красу навколишнього світу.

Творам Оксани притаманні щедрість кольору, чесність живопису, щирість почуттів, бажання донести до глядача свій погляд на цей світ, відобразити на полотні його неповторність. Художниця прагне звернути увагу на найдрібніші деталі, що оточують нас, показати їх, непомітне на перший погляд, благородство, розказати їх історію.

Її  живопис має авторську манеру виконання, сучасність погляду, свій стиль, якій сама авторка називає «Побутовий оптимізм». Але Оксана знаходиться в постійному пошуку нових форм, прийомів зображення, оригінальних ідей в тематиці творів, їх композиціонного та колористичного рішенняю Багато уваги приділяє натурі. Її картини не можна назвати цілком реалістичними, але завжди поштовхом для її створення є якесь мимолітне враження, будь від чого. Це може бути старовинна річ, або, захований в зелені куточок рідного Чернігова, кумедна поведінка домашнього улюбленця, або прекрасна квітка.

Оксана по натурі життєрадісна, оптимістична людина. Можливо з цієї причини вона вважає, що мистецтво повинно дарувати людям позитивні емоції, прикрашати їм життя. Вона щаслива в своїй работі, вільна в думках та мистецьких пошуках. Можливо, цеі викликає увагу та зацікавленність з боку глядачів та шанувальників сучасного малярства.

Виставка працюватиме до 15 лютого.

Оксана Корнієнко – сучасна українська художниця, живописець.

Член Національної Спілки художників України.

Оксана Корнієнко з тих щасливиць, які абсолютно не мають ніяких сумнівів у дорогоцінній унікальності кожної миті цього життя, а ширше – усього світу.

Більше того, кожна мить виявляється не лише вражаюче прекрасною, але й захоплююче цікавою. Найголовніше ж у тому, що Оксана Корнієнко любить і вміє передавати усі ці відчуття (тобто свої погляди) і глядачеві.

Може скластися враження, що уся творчість художниці – мальовнича та захоплююча розповідь. Якоюсь мірою це справді так. Інакше була б неможлива та легкість  експромту, що відчувається у кожній картині, наповнюючи її світлом та природністю.