Англомовна кіномайстерня для дітей

Ми не звикли байдикувати навіть на вихідних, тому запрошуємо наших маленьких однодумців взяти участь у нашому новому проекті – Кіномайстерні!

Щосуботи ми будемо переглядати автентичні відеоматеріали англійською мовою, а потім будемо розбирати лексику і обговорювати побачене.

Для дітей: 10-15 років

Вартість: 80 грн

Кіномайстерня діє в школі за адресою вул. Євгена Коновальця, 31

Реєстрація обов’язкова за тел.: (044) 221 22 33

Розклад занять

 

11 лютого
13:00-15:00

“Робінзон Крузо”

Усі знають історію про Робінзона Крузо, який потрапив на безлюдний острів. Однак, як же можна назвати його безлюдним, якщо на ньому живуть різноманітні веселі тварини і птахи? Вони дуже здивувалися, вперше зустрівши цю дивну істоту, і навіть прийняли його за морське чудовисько. Папузі на прізвисько “Вівторок” і його друзям – хамелеону, тапіру та іншим мешканцям острова належить ближче познайомитися з незнайомим звіром «людиною» і разом з ним пережити безліч небезпечних і веселих пригод.

18 лютого
13:00-15:00

“Лелеки”

Лелеки приносять дітей… або, у всякому разі, раніше приносили. Тепер же вони займаються доставкою посилок для величезного сайту інтернет-продажів. Джуніор, найкращий лелека в кур’єрської компанії, повинен піти на підвищення, але він випадково активує машину для створення дітей і отримує чарівну, але абсолютно незаплановану дівчинку.

Намагаючись доставити цю «посилку» до того, як бос дізнається про те, що сталося, Джуніор і його подруга Лютик, єдина людина на Горі Лелек, наважуються на свою першу доставку дитини і відправляються в шалену і повну дивовижними відкриттями пригоду, завдяки якій багато сімей можуть стати повними, а лелеки – повернутися до своєї істинної місії на Землі.

25 лютого
13:00-15:00

“Тролі”

Вирушаючи в захопливу пригоду, яке заведе її далеко від звичного їй світу, Трояндочка об’єднує зусилля з найпохмурішим тролем на світі на ім’я Цветан для досягнення успіху в своїй сміливій місії врятувати своїх друзів з тенет зловісних бергенів та їхнього лідера, короля Хряща Старшого.