Лекційний курс з історії британського мистецтва “БритАртХХ”

Український художник Олексій Білюсенко спільно з Домом МК започаткував спеціальний лекційний проект “БритАртХХ”, що знайомить наших відвідувачів із історією британського мистецтва. Щовівторка в галереї “Майстер” Дому МК слухачі курсу розглядають у форматі лекції-бесіди не лише специфіку напрямів та стильову різноманітність британського арту, а й знайомляться з роботами конкретних британських художників, що в різний спосіб визначили долю не лише британського, а й світового мистецтва загалом.
Проект “БритАртХХ”, окрім власне освітньої, має й благодійну складову. Відвідувачі не традиційно оплачують курс лекцій, а формуватимуть протягом року фонд підтримки українського мистецтва. Зокрема, кошти, одержані за лекції ідуть на оплату навчання українських митців, які вивчатимуть англійську мову в Школі “Оксфорд Клас”.
Відтак проект “БритАртХХ” є своєрідною комунікаційною платформою: українські поціновувачі мистецтва знайомляться із британським артом, водночас українські митці мають можливість подолати мовний бар’єр і на безкоштовній основі вивчати англійську мову.