Лекційно-екскурсійний проект «Сім брам»

В Домі Майстер Клас стартує лекційно-екскурсійний проект «Сім брам», як продовження минулорічного проекту «Київські суботи», в якому ми знайомилися з Києвом, його архітектурою і звуками, його мовою і людьми, спогадами, які ще живі у просторі міста.
Унікальність проекту «Сім брам» в поєднанні екскурсії та лекції в одній зустрічі.

Модератори проекту:

Diana Klochko – мистецтвознавець, критикиня, експерт творів живопису та реставрації, викладачка, лекторка з історії мистецтва, особа, впізнавана у видавничих колах,заслужений діяч культури України.

«Моя ідея – поєднати екскурсії з лекціями, тобто щоб можна було подивитись у “польових умовах” і обговорити після цього побачене. І ще, щоб екскурсовод і лектор були різними фахівцями, з різною оптикою і лексикою, так більше дискусійних моментів виникає…»

Алексей Гедеонов – соціолог, письменник, киянин. Літературна діяльність Олексія включає в себе низку збірників оповідань та роман «Випадковій гість». За характерну особливість- використання «гвари» – … суржику довоєнного Львова та незвичайний авторський стиль, роман був відзначений за підсумками конкурсу «Активація слова», де отримав Гран-прі.

«Крім ідеї Діани Георгіївни, мене привабила можливість розмови, можна сказати діалогу – з небайдужої аудиторією.
Зараз величезний попит на “частково відкриту” історію, він небезпідставний і корисний, цей попит. На жаль, поряд з дуже цікавими, позитивними і пізнавальними проектами, на хвилі інтересу спливла величезна кількість дуже сумнівної інформації і її носіїв, хотілося б розвіяти цей морок, просвіщати – у міру сил.»

День проведення – по суботах

Час проведення – з 13.00 до 17.00

13.10 – Брама Перша -“Небесна”

10.11 – Брама Друга – “Вирішальна”

Вартiсть 1 зустрiчi – экскурсії – 400 грн
Квитки у продажу у касі Дому МК та он-лайн.

Для тих, хто бажає купити квиток безпосередньо у день ексурсії – реєстрація за посиланням до кожної зустрічі. Слідкуйте за анонсами на нашому сайті, або на сторінці фейсбук в розділі події.

Довідки за телефоном: (044) 594 10 63