Меценатство

Дім МК, мистецтво та освіта, – інституція, яка на власному прикладі переконалася в ефективності соціального бізнесу. За 8 років існування нам вдалося втілити і профінансувати понад 1000 мистецьких проектів. Саме тому ми відкриті до співпраці з бізнесом та меценатами, які готові просувати українську культуру в Україні та світі. Незалежно від Ваших фінансових можливостей, Ви насправді можете заявити про український культурний продукт як головну інвестицію держави у своє майбутнє.

Ми пропонуємо для Вас кілька варіантів меценатства в межах нашої діяльності:

  1. Фінансування часткове або повне освітніх програм для дітей (щодо вивчення англійської мови, розвитку творчих здібностей в Арт-Майстерні Дому МК тощо) – протягом визначеного Вами періоду Ви можете профінансувати навчання дітей у Домі МК, у якому працюють разом із дітьми відомі українські педагоги, музиканти, художники, режисери.
  2. Фінансування часткове або повне мистецьких програм Дому МК – щодня в Домі МК відбуваються резонансні мистецькі події – від концертів класичної музики з провідними українськими та закордонними музикантами до міждисциплінарних фестивалів. У Вас є нагода обрати конкретний проект і допомогти йому реалізуватися.
  3. Організація мистецьких подій в Україні та за кордоном – ми радо відгукнемося на Ваші пропозиції щодо просування українського продукту за межами Києва. Зокрема, будь-який проект Дому МК може мати гастрольну історію – в Україні та за кордоном. Завдяки власне такій співпраці, нам вдалося провести Фестиваль музики Валентина Сильвестрова у Франції та США, організувати галерейні події у Франції та Великій Британії, провести низку концертів і театральних проектів на сценах Львова, Чернівців, Одеси, Маріуполя.
  4. Реалізація нових проектів спільно з Домом МК – професійна команда нашої інституції відкрита до нових освітніх і мистецьких проектів, які вчергове допоможуть формуванню позитивного іміджу України. Відтак ми радо відгукнемося до започаткування нових проектів, спрямованих на розвиток культурного простору України.

Якщо Ви готові до відповідальної роботи мецената, просимо надіслати свою заявку на участь у проектах (у заявці просимо вказати, які напрями Вас найбільше зацікавили) на електронну адресу Олени Яременко l.yaremenko@masterklass.ua