У нашому суспільстві існує величезна кількість «прихованих» музикантів – музично обдарованих людей, які в силу різних причин не змогли реалізувати свій талант, але мають бажання, а значить і шанс.

Ви теж можете бути одним з них. Щоб переконатися в цьому, приходьте до нас в «Mузичну майстерню». Тут Ви зможете розвинути свої музичні здібності і навчитеся грати на музичних інструментах на рівні справжніх професіоналів. Спробуєте свої сили в таких стилях як класика, джаз, популярна музика, рок та ін.

Ми пропонуємо уроки музики для дітей і дорослих.

Всі категорії вікових груп.

Будь-які рівні від початкового до професійного.

Музична майстерня – це щось більше, ніж навчання музиці за стандартними схемами. Оскільки музика – серцевина Дому МК і все життя центру повязано з нею, ви зможете не тільки навчатись, а й бачити і чути своїх улюблених музикантів, прославлених зірок класики та джазу, надихатися їх талантом та згодом брати участь в концертах, фестивалях, конкурсах, а може й знайти роботу своєї мрії.

Робота Музичної майстерні тісно пов’язана з Міжнародним фестивалем «Каштановий рояль», який ДІМ Майстер Клас проводить з 2013 року.

Наші переваги:

Чітка сегментація цільової аудиторії. Це єдина школа, спрямована на навчання непрофесіоналів «професійним» навичкам гри:

1. Ми гарантуємо високу якість музичної освіти.

2. Гнучкий та індивідуальний підхід до кожного студента, складання окремої програми для кожного учня.

3.Теплую дружню атмосферу занять.

4. Наші викладачі забезпечують уроки українською, російською, англійською, польською, за запитом також іспанською та китайською. Вибір мови навчання за вами.

5. Зручний графік занять.

6. Ми можемо навчити вас різним музичним стилям в залежності від того, яку музику ви любите (класична музика, джаз, латино, блюз, популярна музика, включаючи хіти сучасної естради і т.і.)

7. Участь у концертах, на яких ви, або ваші діти можуть виступати на сцені і показати свої досягнення

Програми

Фортепіано,  вокал, уроки написання музики і аранжування, джазове музикування: фортепіано, джазова імпровізація. Теорія музики.

*Всі наші викладачі – професійні музиканти, які мають досвід викладання в міжнародних школах в Україні і за кордоном.

Навчальні програми

“Вчимося разом”

Для дітей від 4 до 6 років і їх батьків

Початковий етап навчання музики – дуже відповідальний період в житті дитини. Як відомо, малюкам важко самостійно впоратися із завданнями педагога: свідоме засвоєння інформації ще тільки формується, пам’ять, увага, мислення знаходяться в процесі інтенсивного розвитку. Для успішного музичного виховання дитині необхідні певні умови, в яких сім’я і навколишнє середовище мають першорядне значення.

Однак для того, щоб допомогти дитині, батьки повинні володіти певними знаннями. Ми пропонуємо спільне навчання дітей і батьків за спеціально розробленою програмою, яка розвиває загальні та музичні здібності і у малюків, і у батьків.

Для дітей: знайомство з нотною грамотою в ігровій формі; початковий етап навчання грі на фортепіано; розвиток багатоаспектної уваги, пам’яті, мислення, координації, музичного слуху, артистизму.

Для дорослих: навчання методиці домашнього музичного виховання; навчання нотній грамоті і необхідним навичкам гри на фортепіано; спільне музикування з дітьми. Крім того, якщо ви вже займаєтеся в музичній школі і не можете впоратися з річним завданням, досвідчений педагог допоможе Вам освоїти навіть найскладніші твори!

«Музика для всіх»

Універсальна програма для дітей та дорослих – усіх, хто хоче навчитися грати на фортепіано. По закінченню курсу Ви зможете здивувати своїх друзів своїми музичними здібностями, а також пограти для себе і розслабитися під мелодійні звуки фортепіано. Програма включає в себе гру по нотах і по слуху, початкові навички імпровізації, гру улюблених творів.

Класичне фортепіано

Навчання дітей і дорослих на основі класичного методу з використанням сучасних інноваційних досягнень.

Програма для професіоналів з проблемами піаністичного апарату

Ми пропонуємо допомогу студентам музичних вузів, що мають професійні захворювання рук. Гра на фортепіано – природний і гармонійний процес. Грамотна гра корисна для здоров’я. Однак якщо в вашому попередньому навчанні з різних причин відбулося порушення цієї гармонії і у вас з’явилися болючі проблеми, ми готові вам допомогти.

Популярна музика

Рівень: від початківців з нуля до професійного навчання з подальшими виступами як сольно, так і з різними колективами. Учень навчиться грати улюблену музику як по нотах, так і на слух. Крім того, викладач зробить індивідуальні версії вподобаних творів або пісень, в залежності від рівня і побажань. Але головне – учень зможе не тільки виконувати музику по нотах або копіювати чиєсь виконання, але і навчиться імпровізувати і створювати власні версії улюблених пісень, знайде більше свободи в музичному мисленні, навчиться імпровізувати. Уроки будуть цікаві як для дітей, так і для дорослих, і також для піаністів, що мають музичну освіту, але не вміють грати на слух і імпровізувати.

Плюси для дітей: при розучуванні пісень з мультфільмів, кінофільмів і просто улюблених творів, у дітей з’являється справжній стимул, і навчання грі на фортепіано перетворюється на справжнє свято У нашій майстерні викладачі поєднують академічний метод і підбір тієї музики для навчання, яка цікава дітям. Таким чином, музика стає улюбленим заняттям для кожної дитини, і діти із задоволенням приходять на уроки, займаються вдома, і радують батьків і друзів своїми виступами.

Навчання принципам джазу як мистецтва імпровізації

Учні отримають основні навички джазової імпровізації, навички гри в різних джазових стилях, вміння читати по цифровці, освоять правильну побудову акордів, навчаться відчувати ритм і грати на слух, знайдуть свободу самовираження в музиці.

Для уроків джазового фортепіано необхідна наявність мінімального досвіду гри на фортепіано.

В рамках джазової школи передбачається створення джазового ансамблю студентів. Це можуть бути як невеликі колективи (дуети, тріо), так і великі склади. Ті, що навчаються , можуть грати разом, брати участь в джем-сейшинах, створювати живе спілкування на сцені.

Наші викладачі

Олена Бондаренко: класичне фортепіано, керівник музичної майстерні, засновник і директор міжнародного конкурсу піаністів-аматорів “Каштановий рояль”

Бондаренко Олена Яківна – педагог-методист вищої категорії Київського інституту музики ім. Р. Глієра. Серед випускників – лауреати міжнародних конкурсів, викладачі музичних шкіл і вузів в Україні і за кордоном.

Закінчила Ленінградську (нині Санкт-Петербурзьку) державну консерваторію ім. Римського-Корсакова.

Автор “Програми по спеціальному фортепіано для музичних шкіл” (2006) Міністерства Науки та Освіти України.

Має досвід допомоги піаністам з проблемами рук.

Андрій Ібрагімов (джазове фортепіано)

Андрій Ібрагімов – піаніст, викладач фортепіано, аранжувальник / композитор. Андрій – професійний піаніст, викладач фортепіано і аранжувальник музики. Він здобув освіту в Національній музичній академії України (2007). Андрій почав викладацьку діяльність в Домі “Майстер Клас”, де проводив курси з історії джазу та уроки фортепіано. З 2008 Андрій працював в Китаї (Шенчьжень) як піаніст , в рамках театрального шоу в “Huaxia art center“. Після закінчення роботи в театрі Андрій продовжив концертну діяльність в Китаї і виступав як сольний піаніст і клавішник в складі різних музичних колективів. Він працював з латинським бендомCalipso” в ресторані “Lowenburg“, в складі джаз тріо в “Marco Polo hotel“, в “Dali Century Hotel” в дуеті зі співачкою, в складі джаз тріо “Christopher Hutchinson ensemble” в Brotzeit restaurant, в “Penny black jazz bar” як піаніст.

У 2013- 2014 Андрій працював викладачем фортепіано в музичному центрі в Шанхаї “Fantasy music sound“. Протягом 2014-2017 Андрій продовжує активну концертну діяльність в Китаї, виступає з сольними концертами в Шанхаї і Ханчжоу (2016), виступає як піаніст в готелях і джаз клубах (Renaissance hotel, Ramada hotel, “21 music bar“, “The brewermusic bar, також брав участь у джазовому фестивалі в Шанхаї в складі “Sarah Louise band

У 2015 Андрій проводить джазовий мастерклас в музичному центрі “We can fly” (м Шенчьжень), де також проводить групові музичні заняття для студентів різних вікових категорій.

З 2016 по 2018 Андрій продовжує викладацьку діяльність в Шанхаї в школах “Starcle music center“, “Istage music academy“, уроки фортепіано та музичної теорії.

З 2012 до 2018 Андрій бере участь в різних музичних проектах в якості музичного аранжувальника і композитора (аранжування популярних пісень для складу a capella, написання фонової музики для виступів танцювальних колективів, акробатів, фокусника, написання музики для духового оркестру).

Ольга Бондаренко — фортепіано, вокал

Ольга – професійний музикант широкого профілю.

Здобула освіту в Національній музичній академії України (диплом магістра музичного мистецтва).

Під час свого навчання Ольга вела активну концертну діяльність, брала участь в музичних конкурсах і фестивалях, отримала звання лауреата на міжнародному конкурсі юних піаністів “Традиції і сучасність в Санкт-Петербурзі (1999), міжнародному Конкурсі ім. В. Горовиця (Київ 2001), міжнародному Конкурсі ім. Дваріонаса в Литві (Вільнюс (2002), спеціальний приз на Міжнародному конкурсі піаністів в Білорусі “Мінськ-2004”.

Ольга почала викладацьку діяльність в Києві в Домі “Майстер Клас”, класи фортепіано і вокалу.

З 2008 Ольга продовжила музичну діяльність в Китаї, м Шенчьжень, де працювала в театрі “Huaxia art center” в складі “Show Elements“, працювала викладачем фортепіано в музичному центрі.

З 2010 Ольга виступала як піаністка і співачка в різних містах Китаю. Працювала в готелях лобі і джазових клубах (Marco Polo hotel, Sheraton hotel, “Jazz garden club“, “Aranya amusement parketc.)

2012-2014 працювала в Домі Майстер Клас.

З 2015 Ольга продовжує викладацьку діяльність в Шанхаї, школи “Starcle music center“, “Istage music academy” (2015-2017), уроки фортепіано, вокалу, теорії музики для студентів різних країн. Також протягом 2016-2017 Ольга продовжує активну концертну діяльність в Китаї: виступає як сольна піаністка, клавішниця в складі різних музичних груп. Місця роботи: Shanghai Langham hotel (піаністка, виступи в дуеті зі співачкою), Shanghai SNIEC (піаністка, виступи в рамках виставки музичних інструментів), Marriot hotel (клавішниці, виступи з латинським бендом) і багато іншого.

У березні 2016 Ольга виступає з сольними концертами класичної музики в 5 містах Китаю (Changsha, Jining, Changzhou, Xiamen, Yangzhou).

З 2018 Ольга продовжує викладацьку діяльність в Києві в якості приватного викладача, також працює над створенням нової збірки фортепіанних п’єс для початківців. З березня по червень 2018 Ольга виступала з концертним турне по містах Іспанії (Малага, Марбелья, Валенсія, Мурсія), також давала майстер-класи по грі на фортепіано в освітньому центрі в Малазі.

Учні Ольги – лауреати міжнародних конкурсів в Україні і за кордоном.

Ольга є засновником спеціальної програми навчання популярній музиці і розвитку навичок імпровізації для дітей і дорослих.

Уроки вокалу. Програма навчання вокалу заснована на світових методиках Бретта Маннинга, Сета Риггса та ін. Навчання дітей і дорослих, початковий і середній рівень. Індивідуальний підхід до кожного. Методика Ольги дозволить Вам розкрити голосові можливості в повній мірі. Ви і Ваші діти навчитеся вільно володіти голосом, співати улюблені пісні в різних стилях, розкуто почуватися на сцені. За Вашим бажанням, наші музиканти зроблять для дітей і дорослих професійне аранжування будь-якої пісні, і також допоможуть створити сольний альбом та відеокліп для вас і ваших дітей.

Викладання українською, російською, англійською мовами.

Організація уроків і вартість

Пропонуються індивідуальні уроки фортепіано (всі вікові категорії), уроки вокалу для дітей, уроки фортепіано + вокал для дітей від 5 до 10 років.

Тривалість заняття – 60 хв.

Вартість – 400 грн за заняття

Пробне заняття, 30 хв – 200 грн.

Вартість уроку англійською мовою – 500 грн за заняття.

Програма “Граємо разом” для групи з 2-х дітей від 4-х до 6 років (заняття удвох або по черзі по 30 хв.). Вартість – 500 грн за групу або 250 грн. кожен.