ОKESHKA початок набору дітей від 3 до 7 років!

«Все по-справжньому» — це спосіб життя дітей. Діти по-справжньому вміють радіти і сумувати, відкривати світ і себе у цьому світі, вчитися і розважатися, любити і дружити. Починаючи з організації життя в клубі до розробки та складання програм — все створено і зроблено по-справжньому.

Центр освіти для дітей Окешка — це частина Дому МК (Дому освіти та мистецтв) – сучасного і творчого майданчика. Дім МК — це музика, театр, мистецтво і, звичайно ж, освіта.

Життя Дому МК, наповнене мистецтвом, і багатолітня дружба з Великими музикантами, режисерами, художниками… дає можливість діткам з Окешки вчитися у Майстрів, що є частиною освітньої програми: створення бенду з джазовим гуру Олексієм Коганом, знайомство зі світом класичної музики зі скрипалькою-чарівницею Мирославою Которович, здатність почути музику в шумі листя і барабанний дріб літнього дощу з композитором Вікторією Польовою, розігрування акторських етюдів з режисером Олегом Ліпциним, створення етно-імпровізаційної групи з гуртом Даха Браха.

Особливість центру полягає також в тому, що окрім звичних класичних уроків логіки, читання, малювання, іноземних мов і фізкультури, наші Окешки беруть участь у справжньому Бродвейському мюзиклі на англійській мові!

Переступивши поріг Окешки, діти потрапляють в природнє середовище (в прямому і перенесному сенсі☺). Замість шпалер з ведмедиками на стіні – свіжа зелена трава, на підлозі – морська галька, що зберігає в собі ласкаве сонце, а на місці картин – аплікації з квасолі та пшеничних зерен…

Це так необхідно для дітей мегаполіса, як свіже повітря ☺ Адже, перебуваючи поряд з природою, дитина зберігає безпосередність, спонтанність і життєрадісність.

Ми потурбувалися і про денний відпочинок – замість звичних ліжечок, Окешки із задоволенням залазять в підвісні гамаки, що перетворює традиційний денний відпочинок у веселу пригоду.

У нас можна все, що притаманно світу дитини! У природній та доброзичливій атмосфері можна лишатися собою, бути вільним і відкритим для гармонійного розвитку.

Відкріто набір до наступних програм: