“ОКешкин джаз” відзначив перший маленький ювілей

4-5 червня 2016 року Міжнародний дитячий джазовий фестиваль “ОКешкин джаз” відзначив свій перший маленький ювілей – 5 років музики вільних дітей, які імпровізують, надихають і не бояться навіть викликів виходити на велику сцену із професійним джаз-бендом.

Цьогоріч у своєрідному музичному марафоні взяли участь 74 юні джазмени з усієї України, а наймолодшій учасниці фестивалю виповнилося лише 5 років. Особливо приємно відзначити, що на нашому дитячому святі знову й знову свою майстерність показали провідні дитячі джазові колективи – оркестр “Little Band” Центру творчості дітей та юнацтва Оболонського району м. Києва (під керівництвом – Віктора Басюка та Ірини Басюк),  колектив “Leden Muse” дитячої музичної школи № 5 імені Ревуцького (під керівництвом Катерини Леденьової), вокальний гурт «Край» (під керівництвом Юрія Дрозда, м. Веселинове, Миколаївська область) та ансамбль скрипалів Андрія Малахова дитячої музичної школи № 2 імені Вериковського. Ці учасники довели, що уміють запалювати не лише глядачів, а й своїх друзів прямо на сцені.

Незмінним ведучим Міжнародного дитячого джазового фестивалю “ОКешкин джаз”, який підбадьорював юних музикантів і задавав ритми нашому святу, був джазмен і журналіст Олексій Коган. А вся команда Продюсерського центру “Jazz in Kiev”, як і раніше була командою “янголів”, яка знайомила учасників із реаліями джазового життя на сцені.

Без кого ми не можемо уявити музики вільних дітей? Звісно, це мама фестивалю – Ірина Столярчук, саме їй ми завдячуємо бездоганній організації свята, підтримці юних талантів і дослуховування до всіх потреб дітей і їхніх педагогів. Також це наш джазбенд під керівництвом наталії Лєбєдєвої, що створював бездоганний джазовий джем на сцені.

На останок, ми щиро дякуємо тим, без кого б ця історія не мала б такого натхнення! Це наші партнери – Мистецький Арсенал, медична мережа Doctor Sam (наш офіційний спонсор) та ласощі Жовта Сова (наш спеціальний спонсор). Іще наші юні музиканти зі сцени “ОКешкиного джазу” одержати спеціальні музичні подарунки – альбоми джазової музики та невеликі сюрпризи від мережі магазинів музичних інструментів Jam.

Отже, наш перший ювілей відбувся! Чекаємо на зустріч 2017 року. Вільні діти нам заграють джаз!