Будь-яка поважаюча себе школа пропонує в своєму переліку програм «Розмовний клуб». Всі вони, як правило, мають один і той же формат: задана тема, викладач і випадкова група людей, що починає по команді вчителя посилено практикувати свою розмовну англійську.

Оскільки школа Оксфорд Клас є частиною культурно-освітнього центру «Дім МК», ми зустрічалися з безліччю художників, акторів, музикантів, психологів, лекторів і просто цікавих, талановитих людей різних національностей, різного віку і професій. Ідея принципово нового формату розмовного клубу народилася з цих зустрічей.

Перш за все, такий клуб ми відкривали для самих себе. Нам було неймовірно цікаво познайомитися і поспілкуватися з яскравими і неординарними особистостями. Серед них: потомок найвідомішого роду підприємців та меценатів, теперішній мер Глухова Мішель Терещенко, відомий на міжнародному рівні англійський музикант і композитор Jonathan Powell, признана в усьому світі геніальна піаністка з Лондона Chisato Kusunoki і спеціальний гість Gadzzilla project, реп вокаліст King Kwa Zulu!

У нас грандіозні плани. Ми з нетерпінням чекаємо зустрічі з американо-українським театральним режисером Олегом Ліпциним, який ставить Достоєвського в 3D форматі, Анею Кушнерук – психологом, експертом багатьох проектів на каналі СТБ, яка багато років прожила в Америці … Зберігаючи інтригу всіх перераховувати не будемо.

Обіцяємо – вам не вдасться відмовчатися, хоча б тому, що вам буде реально цікаво послухати і навіть посперечатися!

До зустрічі!

Зустрічі будуть відбуватися 1 раз на місяць.

Вартісь квитка- 100 грн.(Для студентів – 50 грн.)

*Для студентів Оксфорд Клас участь безкоштовна.