Міжнародний фестиваль KISS 2018: Kyiv’s International Summer Stage

Міжнародний фестиваль KISS –2018 (Kyiv’s International Summer Stage) фактично є продовженням U ARTIST MUSIC FESTIVAL– фестивалю диригентської майстерності, організованого на базі Національної філармонії України та Дому “Майстер Клас” 2013 року. Тоді молоді диригенти з Австрії, Бразилії, Іспанії, Італії, Канади, США, України, Фінляндії, Швейцарії та Південної Кореї відвідали Україну та протягом 2 тижнів мали нагоду працювати з українськими колективами. Як наслідок, Дім “Майстер Клас”, ГО “АРТ ФОРУМ” та U Artistic Music (Нью-Йорк, США) вирішили розширити програму і започаткувати в Києві – одній із європейських культурних столиць – справжній міжнародний фестиваль класичної та сучасної музики в Києві, який би потужніше розкрив потенціал України на мапі світового класичного музичного мистецтва та одержав своїх “агентівукраїнської культури”у світі.

2018 року KISS відбудеться з 6 по 26 серпня у Києві. Фактично події фестивалю мають об’єднати людей різних країн, культур, традицій і мов через cправжню мову міжнародного порозуміння – класичну та сучасну музику!

Для закордонних музикантів – це:

-знайомство з українською композиторською та виконавською школою;

-можливість професійного обміну в Україні;

-відкриття потенціалу Києва як культурної столиці України.

Для українських музикантів – це:

– можливість безкоштовно пройти професійні майстер-класи з найкращими диригентами, виконавцями і композиторами Європи та світу;

– можливість дізнатися про реалії сучасного стану класичної музики у світі, познайомитися з організаторами фестивалів, агенціями з просування артистів, налагодити професійні контакти з колегами;

– можливість бути учасниками українського оркестру – резидента фестивалю, працювати на одній сцені з метрами світового виконавського мистецтва тощо.

Для української публіки – це:

-знайомство з найкращими виконавцями світу та найкращими творами сучасної та класичної музики;

-соціальна складова проекту передбачає додаткове залучення українських митців, які перебували у зоні конфлікту та українських військових, що постраждали в ході АТО до проекту як частину так званої музичної терапії.