Міжнародний дитячий джазовий фестиваль «Окешкин Джаз»

2010 року Дім МК та Продюсерський центр «Jazz in Kiev» започаткували спеціальний джазовий фестиваль для дітей «Окешкин Джаз». Від початку свого існування він став ключовою подією для підтримки й розвитку дитячої виконавської майстерності. За перші 5 фестивалі на сцені зіграли понад 400 юних музикантів. Щоразу вони представляють унікальну майстерність, закоханість у музику, персональну віртуозність.

Дводенне джазове свято надає юним джазменам (як солістам, так і музичним колективам) рідкісну на сьогоднішній день можливість виступити перед великою аудиторією, попрацювати на сцені з професійними джазовими музикантами — учасниками стейдж-бенду й спеціальними гостями фестивалю.

Незмінним арт-директором і ведучим фестивалю «ОКешкін ДЖАЗ» є відомий радіоведучий і продюсер Олексій Коган, завдяки якому юні виконавці відчують себе в епіцентрі музичного життя столиці України.

Спеціальними гостями фестивалю у різні роки були такі видатні джазові музиканти – піаніст Міша Циганов (США), барабанщик Кшиштоф Завадські (Польща), вокалістка Ольга Пірагс (Латвія), а також київський Квартет Олексія Саранчина й відома українська співачка Jamala.

Коротка інформація про проект

  • Статус: міжнародний фестиваль, open-air
  • Учасники: діти від 3 до 18 років
  • Періодичність: щорічний, дводенний
  • Організатори: Дім МК, Продюсерський центр Jazz in Kiev