Вікторія Польова feat Матвій Вайсберг “Сім днів”

24 травня, 19:00 у Домі “Майстер Клас” – унікальний концерт: Вікторія Польова представить авторські твори, співзвучні циклу “Сім днів” Матвія Вайсберга. Це буде останній акорд виставки Матвія Вайсберга в Домі МК.
У рамках проекту Матвій Вайсберг також проведе авторську екскурсію по своїй виставці.
Вікторія Польова: “Всі ці твори написані в різний час, але так чи інакше пов’язані з біблійними оповідями про створення світу і людини за 7 днів. Після виставки Матвія Вайсберга я відчула внутрішню спорідненість своєї музики з його роботами, почула тексти, які ніби звучать в кожній його картині, і захотіла написати щось нове. Відтак тут і твори дев’яностих років, і зовсім свіжі. Мені здається, що це хороша ідея – відкрити виставку музикою і закрити її музикою”.
Програма концерту:
1. «Нуль» для фортепіано
2. «Числа» в 5-ти частинах для скрипки і фортепіано
3. «Вітрувіанська людина» для фортепіано
Виконавці: Вікторія Польова та Мирослава Которович
Вхід вільний. Реєстрація на заходи за телефоном 044 594 10 63.

Нагадаємо, що з 22 квітня по 24 травня в Домі МК триває персональна виставка Матвія Вайсберга “Сім днів”. Власне цієї виставки ми з нетерпінням чекали, адже це своєрідна рефлексія сучасного художника про створення світу, його інтерпретація на основі біблійного тексту, середньовічних ілюстрацій та іконографії «мацев» – іудейських надгробків.

Серія робіт «Сім днів» написана Матвієм Вайсбергом 1999 року. У її основі – ілюстрації «Сараєвської Агади» – ілюмінованого сефардського рукопису XIV століття, який потрапив у поле зору художника 1995 року в Німеччині.

Після офіційного відкриття виставки в Домі МК у виконанні українського піаніста Євгена Громова прозвучала клавірна версія твору Ф. Й. Гайдна “Сім останніх Слів Спасителя на Хресті” (прем’єра в Україні).

Дім МК вирішив зробити в такий спосіб великодній подарунок шанувальникам мистецтва.

Виставка працюватиме до 24 травня