Корпоративні заходи будь-якої складності

Наш Дім МК – місце, що має характер і історію. Приміщення має технічно обладнані зали та картинну галереєю, офісні аудиторії та відкритими тераси, концертний зал та кафе. Саме тому в нас можливе проведення заходів різного рівня складності і формату: презентації, конференції, виставки, круглі столи, сімейні свята та ін.. Весілля, проведені у нас, полюбилися киянам, а міжнародні конференції задовольняють найвибагливіших.
Змішання жанрів – наша родзинка: вдалу ділову зустріч завершить гра на роялі, а день народження пройде за келихом вина і малюванням картин.
Наше кафе “Feel at home” в повній мірі підтверджує свою назву – по-домашньому тепла атмосфера, по-домашньому смачна їжа – у нас ви будете себе почувати дома! При цьому ми запропонуємо будь-яку форму обслуговування: від легкого кофі-брейку до розкішного святкового столу на велику кількість гостей.

Концерт
Вечірка
Майстер-клас
Прес-конференція
Корпоратив
Публічний виступ
Лекція
Презентація
День народження
Коворкінг

Приміщення

Телефонуйте!
Залюбки організуємо свято, від якого всі будуть у захваті!
044 594-10-63
Ольга
ТЕРАСИ
34 м²
вміщають до 30 осіб
КОНЦЕРТНИЙ ЗАЛ
150 м²
вміщає 100 осіб
КАФЕ
85 м²
вміщає до 70 осіб
ВИСТАВКОВИЙ ЗАЛ
50 м²
вміщає до 70 осіб
АРТ-МАЙСТЕРНЯ
35 м²
вміщає до 30 осіб
КІМНАТА
10 м²
вміщає до 12 осіб

Чому ми?

ЛОКАЦІЯ
Ми знаходимося в історичному центрі міста, по вул. Богдана Хмельницького, 57б. Вигідне розташування: поблизу метро "Університет", зручна транспортна розв'язка.
КОМФОРТ
Дизайнерський і затишний інтер’єр – ми створювали Дім МК для себе, з любов’ю і особливим підходом. Тому гості вашого заходу будуть почувати себе комфортно.
ІВЕНТ МЕНЕДЖЕР
Ми допомагаємо! Наш професійний івент-менеджер організує ваш захід на високому рівні, згідно з вашою задачею, побажаннями і фінансовими можливостями.
КЕЙТЕРІНГ
Власний кейтеринг! На першому поверсі Дому МК знаходиться «Master Friends Cafe», за допомогою якого ми можемо організувати кава-брейки і фуршети для ваших гостей.