Бруєвич Людмила

Український художник, графік. Випускниця Київського художньо-промислового технікуму, Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури. З 1994 року – член Національної спілки художників України.

Працює як незалежний художник в області станкової графіки в авторській техніці, заснованій на поєднанні офорта, акварелі й каліграфії. За визначенням мистецтвознавця В. Панасюк, творчою концепцією Л. Бруєвич є «сакрально-декоративний процес розгортання в часі і просторі образного коду українського національного мистецтва».

У творчій палітрі використовує національні мотиви в поєднанні із загальносвітовими культурологічними символами. Роботи виконані в свідомо обмеженій колірній гамі – червоний як символ торжества життя, зелений як колір мудрості і виваженості, охра як земна твердь, зрідка золотий як символ Всесвіту. Основою більшості творів є відбиток офортної дошки, символізує незмінність всього сущого, а виконаний поверх відбитка акварельний розпис і шрифтове оформлення відображають постійну мінливість світу і панування емоційного над раціональним.

Твори знаходяться переважно в приватних колекціях України, США, Канади, Ірландії, Великобританії, Нідерландів, Іспанії, Італії, Греції, Франції, Німеччини, Японії, Австралії, Індії, Росії та інших країн.