Триденна програма арт-табору для дітей і підлітків у Домі МК: 28-29 серпня 2017

Запрошуємо з 28 по 30 серпня 2017 року до нашого денного міського арт-табору дітей і підлітків. Ми продовжуємо знайомитися з творчістю видатних художників минулого, створювати власні картини і водночас оригінальні сувеніри. Пройшовши наш курс, ваші діти зможуть відчути себе ювеліром, майстром іграшок і декоратором!

28 серпня, 10:00 – 15:00 – творчість Ісаака Левітана розкриє нам магію настрою реалізму, а разом із нашими художниками та майстерами ми створимо оригінальні іграшки й прикраси з фоамірану.

29 серпня, 10:00 – 15:00 – Марія Приймаченко та її яскраві образи допоможуть нам відкрити особливий світ кольору, форми, побачити в звичайних речах – казку! А ще ми працюватимемо з технікою акрилу та спробуємо себе в “мілкій пластиці” – створюючи казкових і реальних тварин для нашої арт-ферми.

30 серпня, 10:00 – 15:00 – картини Івана Шишкіна в особливий спосіб передають стан природи, а ми через знайомство з творчістю художника намагатимемося побачити світ, що нас оточує, оригінальним та водночас реалістичним. А ще у цей день познайомимося з роботою декоратора: створимо фоторамку у морському стилі, аби кожен спогад цьогорічного моря утримував його лагідний подих.

Звісно, щодня разом із викладачами арт-табору мандруватимемо старим Києвом, братимемо участь в інтелектуальних і творчих іграх.

Вік учасників арт-табору: від 7 до 14 років.

Адреса: вул. Б. Хмельницького, 57 Б, Київ.

Реєстрація на програму за телефоном – 044 594 10 63.

Вартість: 400 грн. в день

У вартість входить:

  • полуденок
  • квитки в музеї, галереї
  • додаткові атракціони