Англомовний кіноклуб

Із нового року починається новий сезон в нашому англомовному кіноклубі! Як завжди плануємо зустрічатися затишною компанією, переглядати цікаві фільми англійською і обговорювати їх, використовуючи нову лексику із самого фільму!

Навколо світу з Вуді Алленом – тема першого нашого сезону

Куди б ви хотіли поїхати цього року? Які міста ви мрієте відвідати? Давайте зануримося у вулиці найцікавіших міст світу із одним із найкращих режисерів, видатним Вуді Алленом. Нью-Йорк, Лондон, Париж, Рим і Барселона – міста мрії і прекрасні локації для фільмів, які ми будемо дивитися цього місяця в нашому кіноклубі. Обіцяємо багато драми, краси і романтики, трохи таємничості й натхнення для чудового початку нового року.

Чекаємо на вас о 19:00.

Вхід: 80 грн
Для студентів Оксфорд Класу: 50 грн

Програма сезону:

20 лютого, 19:00
«Магія місячного світла», 2014

1928 рік. Видатний ілюзіоніст на прохання свого друга і колеги приїжджає на Лазуровий берег викрити молоду симпатичну шарлатанку, яка ніби-то вміє викликати духи померлих. Вона зачарувала багатого спадкоємця і його мати-вдову, а це не влаштовує інших членів сім’ї.

27 лютого, 19:00
«Матч Поінт», 2005

Колись відомий тенісист Кріс переживає не найкращі часи. Потрібно якось влаштовувати своє життя, а тут він ще й на свою голову зустрічає Нолу, типову «фатальну жінку», від якої не варто чекати нічого, крім неприємностей. Кріс закохується в Нолу, а вона, між іншим, зустрічається з його другом Томом…

6 березня, 19:00
«Там, де живуть чудовиська», 2009

Хлопчика втікає з дому вночі після сварки з мамою і опиняється в парку. На світанку він знаходить водойму і човен, сідає в нього і увечері наступного дня він опиняється на маленькому острові, на якому живуть незвичайні істоти.

13 березня, 19:00
«Руйнація» (2015)

Коли Девіс дізнався, що його дружина померла, він захотів купити шоколадні цукерки в торгівельному автоматі, але пачка застрягла. Намагаючись вияснити, чому він нічого не відчуває з приводу смерті дружини, Девіс починає писати довгі листи у фірму, що обслуговує торговельні автомати. А в листах він розповідає про себе і про стосунки з дружиною. Скоро йому відповідає Карен, менеджер компанії. Водночас Девіс розуміє, що йому необхідно розібрати холодильник, робити кабінку туалету, комп’ютер і зруйнувати власний дім.

20 березня, 19:00
«Аномаліза» (2015)

Майлк Стоун, автор книг з обслуговування клієнтів, страждає від неспроможність контактувати з людьми. Одного разу, під час однієї з робочих поїздок, він зустрічає незнайомку, яка змінює його світосприйняття.