Виставка фотографіки та фотоколажів Миколи Мандрича

З 21 січня по 3 лютого 2018 року в Домі «Майстер Клас» експонуватиметься виставка фотографіки та фотоколажів кінооператора, фотохудожника і режисера Миколи Мандрича. У його руках камера не просто оживала, вона відкривала таємниці світу довкола, наповнювала новим диханням простір, фіксувала кожен порух в коловерті часу. Відтак кожен відвідувач, який вперше знайомився з роботами Миколи Мандрича, ставав не просто свідком, а ще одним подорожнім, перед яким тут і тепер народжувалося особисте одкровення творення.

21 січня о 17:00 відбудеться відкриття вернісажу, під час якого відвідувачі матимуть змогу познайомитися з кількома знаковими у творчості Миколи Мандрича короткометражними фільмами: стрічка про дитячі рефлексії «Меандр» (режисер – Юлія Лазаревська, оператор – Микола Мандрич), документальна стрічка – нагадування про час і пам’ять «Хода» (режисер – Юлія Лазаревська, оператор – Микола Мандрич), авторська експериментальна стрічка Миколи Мандрича «На початку».

У день народження Миколи Мандрича, 28 січня о 17:00, в Домі МК буде представлено ще одну спільну роботу Юлії Лазаревської та Миколи Мандрича – документальний фільм «Ігор Шамо. Постлюдія», що в особливий спосіб – через спогади родини, унікальні живописні та музичні рішення розповідає про життя і творчі злети композитора Ігоря Шамо. Нагадаємо, що ця стрічка удостоєна Мистецької премії “Київ” імені Івана Миколайчука.