Виставка скульптур Тетяни Гордієнко-Хмуринської

Виставка скульптур молодого художника-архітектора Тетяни Гордієнко-Хмуринської в Домі МК зосереджена на питаннях прийняття власної долі, стосунків між коханими, подорожей до побічних, не помітних звичайному оку вимірювань.

Усі роботи художниці — результат більш ніж 15 років творчого досвіду, переломлений у поточному моменті — «перехоплений» тим живим почуттям, яке вона відчуває на сьогоднішній день.

«Кожна мить життя кожної конкретної людини унікальна. Світ і ми щохвилини змінюємося. Читаючи книгу, йдучи по вулиці, виконуючи роботу, навіть найпростішу, ми змінюємо світ. Можливо — це маленький і затишний світ наших рідних, а можливо — неосяжний всесвіт. Але хто знає, як вони пов’язані, куди заведе доля, хоча і хочеться вірити, що завжди рухаємося у вірному напрямку, пізнаючи таємниці, що раптово відкриваються за кожним поворотом.

Наше життя — лабіринт, переплетіння світів, переплетіння доль. Що ми можемо змінювати, а над чим не владні? З лабіринту не можливо вийти, з нього можливо тільки вирости…», — розповідає Тетяна Хмуринська-Гордієнко про свій проект.