Канікулярна програма

Англійський табір

Кожна зміна це абсолютно нова програма, індивіуально підібрана під вік дітей, які прийшли. В основу програм покладені навчальні програми школи англійської мови «Оксфорд Клас».

Англійська програма включає в себе щоденні 4-годинні заняття англійською мовою під керівництвом носіїв мови та українських викладачів школи, у відповідності до рівня знань та віку дитини. Кожен день наповнений багатьма активними рухливми іграми, екскурсіями англійською мовою, роботою над творчими проектами.

Арт-табір

Програма арт-табору – це унікальна можливість отримати нові незвичайні знання та враження у творчій атмосфері, доторкнутися до світу творчості в усій її різноманітності.

Судіть самі: написання натюрмортів та пейзажів, моделювання та шиття одягу, всілякі вироби з природних матеріалів – ось обов’язкові складові програми, розробленої професійними художниками, дизайнерами, викладачами творчих майстерень спеціально для дітей. Окрім цього, до програми входять заняття театральної студії – ораторське мистецтво, акторська гра та  сценічна майстерсність, ну і, звісно ж, спектакль!

Групи складом до 15 осіб.
Супровід 2-х супервізорів, викладачів Дому МК.
Обов’язкові щоденні прогулянки на свіжому повітрі.
У вартість входить екскурсійна програма та дворазове харчування у ресторані MCafe на території Дому МК. Приєднатися можна будь-якого дня.